Domů

sobota 17. 2. 2007

ČT1 20:00 StarDance Story

PST 
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2007

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29643

Novinky

Večírek

1. 11. 2006

© foto: Petra Jansová

Už jenom několik dní dělí tanečníky a celebrity od startu v televizní soutěži Star Dance, která odstartuje v sobotu 4. listopadu přesně ve 20.00. Taneční páry dřou až patnáct hodin týdne. Bolí je úplně všechno, ale elán neztrácejí a na soutěž, která se na Slovensku stala největší společenskou událostí podzimu, se těší.

Večírek
Celý tým se ve společném prolévání potu tak sblížil, že se dokonce schází i mimo tréninky.
Večírek
 
Večírek
Mahulena Bočanová je den ode dne štíhlejší. Hubne nejen v důsledku intenzivních tréninků, ale i proto, že se v noci probouzí hrůzou, jestli si správně pamatuje taneční kreace. Kvůli tanečním krokům se Mahul už i sází se svým tanečním partnerem Jaroslavem Kunešem. U jednoho obratu Mahulena tvrdila, že tam má vykročit levou nohou, Jarda tvrdil opak. Vsadili se o dvanáctileté Bacardi. Jarda už ho má doma.
Večírek
Endorfiny z dřiny při tanci dokážou hodně uvolnit atmosféru. Večírek celebrit Star Dance byl tak rozvolněný, že se přítomní rozhodli si alespoň na chvilku vyměnit své partnery. Mahulena Bočanová bez zaváhání sáhla po nejvyšším tanečníkovi soutěže - Janu Tománkovi, který bude soutěžit s Jolanou Voldánovou.
 
Večírek
Král ploužáků Jan Čenský vzal pod svá ochranná křídla nejen svou taneční partnerku Terezku Bufkovou, ale i Jolanu Voldánovou a Kristýnku Coufalovou od muzikálového herce Romana Vojtka. Jenže za chvíli se Roman vrátil z interview na ČT24 a všechno bylo zase jinak.
Večírek
Tomáš Dvořák s krajním sebeobětováním podstupuje kostýmní zkoušky a dost peprně je komentuje. Svědčí o tom i momentka s kostýmní výtvarnicí Hankou Kopeckou.
 
Večírek
Elánem sršící tanečnice Petra Kostovčíková dokázala při trénincích ze svého partnera Vašky Vydry vydupat nevídané věci. Zdá se, že jí dost energie zůstalo i pro desetibojaře Tomáše Dvořáka.
Večírek
Roman Vojtek se s Helenou Zeťovou sice na parketu nesetká, ale na večírku si rozuměli náramně, i když o tanečkách si prý nepovídali.
 
Večírek
V té chvíli ale vstoupil do hry i dramaturg Star Dance Jan Potměšil a Roman Vojtek mohl jen z povzdálí sledovat, jaký je o benjamínka soutěže - jeho taneční partnerku Kristýnku zájem. Dle očitých svědků se příští den vše urovnalo v rytmu smyslné rumby.
Večírek
Zdeněk Fenčák normálně tanečně opečovává Janu Švandovou. Jenže Jana měla představení, ze Zdeňka byl slaměný vdovec a Jolana Voldánová už měla volno po Událostech. I tak může vzniknout nový taneční pár.
 
Večírek
A aby to bylo ještě zamotanější, tak Eduard Zubák (normálně kroužící po parketu s Helenou Zeťovou) vyrazil nečekaně do útoku a Jolana Voldánová byla na roztrhání.
Večírek
Až vám někdo začne říkat, že máte jít na trénink psychické odolnosti, vybavte si členy štábu televizní projektu StarDance. Těžko by se našli psychicky odolnější lidé, než je právě tato usměvavá a pohodová skupinka, která zařizuje zázraky na počkání. Zleva asistent produkce Aleš Novák a jeho kolegyně Alenka Erdelyiová, pomocný režisér Honza Fronc, rázná ale decentní produkční Terezka Krejčí a asistentka režie Tereza Matyášová.
 
Večírek
Když se zeptáte tanečnice Terezky Bufkové (tančí s Honzou Čenským) s kým by se chtěla v pozdní noční hodině vyfotit, nezaváhá, vyhodí nohu ke stropu a řekne "s Edou Zubákem", kterého si tanečně moc považuje. Sluší jim to spolu, že?
Večírek
Eduard Zubák byl na večírku k roztrhání - ochotně s ním pózovala i sólistka Moondance orchestru Dasha.