Domů

sobota 17. 2. 2007

ČT1 20:00 StarDance Story

PST 
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2007

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29643

Chat

Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš soutěžící StarDance - 5. vypadnuvší dvojice

V sobotu chtěli opět bojovat o přízeň poroty a vaše hlasy. Kvůli zranění však už nemohou pro vás dál tančit. Na jejich pocity, názory, tvrdé tréninky a vše okolo StarDance se ptejte hostů Dobrého rána Mahuleny Bočanové a jejího partnera Jaroslava Kuneše.

Záznam chatu z pondělí 11. prosince 2006 od 14:00
anita: Jste skvělí a hrozně jsem Vám držela palce. Přeju brzké uzdravení p. Kunešovi.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Krásný den všem, už jsme tady a Jarda jako vždycky je minutku opožděn. Doktor mu říkal, že by měl být do třech neděl v pořádku, ale kdyby riskoval sobotní tancování tanga a rumby, tak by taky mohl být na dva měsíce vleže. Tak jsme se na to radši vykašlali:o)
katka: Mahuleno,kolik měříš ty a kolik Jaroslav??? Škoda že jste vypadli ,kvuli tomu zraněni, byli jste nejlepši.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jám más 180 a Jarda 178cm. Ale když si zuju boty, tak jsem dokonce menší:o)) Proto většina naší choreografie končila vleže, kde se nade mnou Jarda tyčí:o))
Veronika: S kým jste se nejvíc sblížily?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda už je tady:o))
Všichni jsme se tam dali dohromady, ale s Vaškem a s Petrou jsmeˇteď taková čtyřka. Proto jim teď držíme palce.
Honza: Dozvedeli jsme se ze jsi psala Jarkovi sms ze se te tak jednoduse nezbavi. Takze planujes tancit nadale?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Když bude možnost a Jarda bude mít čas, tak ráda.
Verca: Jardo proc chodis porad pozde :)))
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Otázka zní: "proč chodí všichni dřív?" Stydím se za to, ale narodil jsem se o půl hodiny později a už to asi nikdy nedoženu:o)
Jitulík: Moc mě mrzí co se stalo panu Kunešovi, protože jste byli bez pochyb ten nejlepší pár soutěže.Zajímalo by mě(jen tak ze zvědavosti) jestli se Mahulena bude ještě dál tancování věnovat, třeba jenom jako koníčku? Jinak přeji panu Kunešovi brzké uzdravení, z vlastní zkušenosti vim, jaké to je.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Bude, já ji k tomu donutím. Mahu - doufám, že mě k tomu donutí, těším se. Jarda - si piš, i já se těším.
Zdenka: Jaké je vaše miminko?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Ještě žádné nemáme:o)) děkujeme za optání. Zeptejte se příští rok.
Evulinka: Měla jste možnost si vybrat nového partnera se kterým by jste tančila dál ?? Pokud ano, ale neudělala jste tuto výměnu tak z mého pohledu vás velice chválím, protože i já kdybych byla v této situaci bych Jardu neviměnila a radši ze vzdala soutěže. Jsem vaší velkou obdivovatelkou a moc jsem vám fandila. To že jste s Jardou vypadli jsem dokonce u televize oplakala....
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: jardu bych nikdy nevymnenila,je prisernej,ale to bych nikdy neudela,jakakoli zmnena by byla strslivym zklamanim,je nej nej nej nej,i kdyz chodi pozde,byla bych smutna kdyby me nutili tancit s nekym jinym,nastesti me netlacili,ja bych to proste nikdy neudelala,vsechno co se mi povedlo byla jeho zasluha.je to moje zlato......
Dana Kladno: Otázku nemám, jen že je mi to moc líto. Byli jste prima a pohodový pár. Panu Kunešovi přeji pořádné uzdravení. Třeba Vás oba budeme moci vidět v dalším pokračování pořadu. Doufám, že ho má ČT v plánu. Mějte se fajn a hezké svátky.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: V dalším pokračování určitě ne, nebylo by to fér, těch treninků bylo fakt moc a moc, ale třeba si ještě někdy spolu zatancujeme.
Děkujeme moc za podporu.
Marta a Martin Bačovští: Ahoj Járo, moc tě zdraví tví bývalí žáci, kteří stále s láskou vzpomínají na Luhačovice a jiné akce. Moc rádi jsme tě viděli alespoň prostřednictvím tohoto pořadu a přejeme ti hlavně hodně radosti s miminkem. Otázku máme jedinou a to jaké jsou s Janou vaše taneční plány do budoucna? Měj se moc a moc hezky a pozdravuj doma :o). Jinak paní Bočanová byla úžasná, moc jí to slušelo, ale dost jsme jí záviděli ty individuálky :o).
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Zlatíčka, děkujeme moc, určitě zase nějaká soustředění budou a třeba přijede i teta Mahu. Pa pa Jarda
Luca S.: Teda, právě jsem přišla k počítači po pořadu, kde jsem se dozvěděla, že již dál nemůžete tančit a tak mě to rozhodilo, že se ani nemůžu učit. Jen chci říct, že je mi to moc líto a hrozně jsem vám oboum fandila, myslela jsem, že vyhrajete. Škoda, ale co se dá dělat. Chci se zeptat, jestli Vás dva ještě někdy uvidíme spolu tancovat...? díky za odpověď
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: To doufáme, kujeme pikle a držte palce, ať vyjdou plány.
Lenka Němečková: Ahoj :) Moc jsem vám už od začátku držela palečky. Když jste dnes večer přišli a řekli, že odcházíte ze soutěže, tak se mi do očí nahrnuly slzy a moc mě to mrzí ještě teď. Ale na druhou stranu jsem ráda, že jste to oba vzali s úsměvem a svým nadhledem, což obdivuji.....Bylo to opravdu krásné :) Také se mi líbil váš krásný vztah a hlavně to, jak Jaroslav mluvil o tobě...bylo to od srdíčka a moc mě to dojalo. Doufám, že se ta "kejtička" brzo uzdraví ;) Přeji krásný den a mnoho úspěchů.....a taky hodně dárečků pod stromečkem. Mám vás oba ráda :-* Lenka
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Žádné slzy, mlíko ještě není rozlitý úplně, strašně moc děkujeme, tyhlety milý mejlíky moc pomáhají.
Paja: Jak dlouho trva naučit se jeden tanec(např Waltz)? Je to težké vymyslet choreografii?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Ča ča mi trvala zhruba dva a půl měsíce, pak se něco zlomí v hlavě a tango a rumbu jsme zvládli, i když ne 100 %, tak za týden, ale tancovala jsem vlastně čtyři měsíce osm hodin denně.
Jarda: Mahulenka má nejvyčerpatelný potenciál, ráno se na ni podívám a večer je mi jasné, co bude tančit.
Iveta: Přeji vám oběma vše dobré, pět večerů jste společně s ostatními přinášeli báječné chvíle všem, kteří sledovali vaše taneční výkony. Byly obdivuhodné, je mi velmi líto, že opouštíte soutěž tímto nešťastným způsobem, byli jste velkými favority nejen mými. Útěchou by snad mohlo být, že "vše zlé je pro něco dobré", věru mě však teď nenapadá nic dobrého, to ukáže čas...Děkuji vám a ještě jednou vše dobré, otázku nemám, Iveta.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Je fakt, že ta parta byla výjimečně kvalitní, i když jsme každá dvojice absolutně jiná, tak se respektujeme a pomáháme si. Na můj vkus Jarda až příliš, protože radil i nejsilnějším soupeřům. To já bych byla větší megera. Kecám... Co je opravdu kvalitní, přežije, tak uvidíme, necháme to osudu.
Děkujeme!
jarka.stefi@post.cz: Vaše taneční představení byla oboustranně úžasná. Mrzí mne, že to takhle dopadlo, ale existují daleko horší věci. Myslíte, že kdyby se Vám naskytla další příležit spolu soutěžit, že byste do toho šli znovu?
Přeji Vám oběma mnoho pěkných chvil v životě.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Určitě chceme někde náš tanec předvést, vymýšlíme nějaké projekty, vystoupení, divadlo, ale zatím jsme v oblasti plánů, držte nám palce. V druhé řadě StarDance určitě ne, nebylo by to fér vůči kolegům, kteří dříve netrénovali.
Pítrs: Dobrý den oběma.
Je mi líto, že jste museli ze soutěže odstoupit, protože jste byli jednoznačnými favority. Paní Mahulenko, jak tvrdý sport podle Vás tanec je? Budete se mu věnovat, byť třeba jen okrajově, i nadále? Co Vám tato show, kromě zhubnutí a dřiny dala?
Járo, přeji Ti brké uzdravení. Jsi velice schopný trenér a to, co jste s Mahulenkou dokázali za tři měsíce vyprodukovat se rovná malému zázraku. Neučil jsi se náhodou v Bradavicích? ;) Naposledy jsem Tě viděl na soutěži tancovat s Renčou v Pardubicích, kde jste si vytančili třídu B. Byli jste od té doby ještě někde? Všiml jsem si, že pro letošek jsi neměl soutěžní licenci...

Ještě záludná otázka nakonec pro oba. Po zkušenostech s touto taneční show, nezúčastnili byste se komplotu, kdy by se Mahulenka dala tanečně dohromady s Honzou Čenským a rozšířili tak sporý počet seniorských tanečních párů? Myslím, že by Vám to dohromady šlo.

P.S. Doufám, Járo, že se v létě zase potkáme v Chudčicích a že už budeš plně fit. Tohle zranění je hodně nepříjemné a vleče se. Pozdravuj mimčo.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Děkujeme za krásný slova, Mahulenka s Honzou Č. tančit nemůže, má to ode mě zakázaný:)) Tak v létě ahoj! J. + M.
Jitka: Zdravím Vás!Je mi moc líto,je velkou nespravedlností,že se Jaroslav zranil,ale stejně jste byli skvělí i bez tancování,srdeční.Zkrátka je škoda,že už nesoutěžíte.Váš jive si doma pouštíme pořád dokola,moje neteř sice tvrdí,že Mahulena měla šaty jako kartáč v automyčce.Byly krásné, ale vlastně fungovaly na stejném principu.:o))Měřím 184 cm ,a proto se ptám,nevadil Vám výškový rozdíl? Mějte se krásně a pohodově adventně Vy i všichni Vaši blízcí.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Parádní postřeh, jak vidíte, Jarda roztočí i 180 cm myčku, mimochodem napadlo mě úplně to samé.
Jarda: Výškový rozdíl??? Podívám se ještě jednou na video, ničeho jsem si nevšiml:)
Mimi: Jak kste to Mahuleno nesla,že jste musela přestat?Bavilo vás
star-dance??????????
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Dva dny jsem bulila a pak začala vymejšlet plány, jak o to tancování nepřijít definitivně. Dost mě toho napadlo, snad se něco vyplní. Při nejhorším na stolech a barech mi to půjde vždycky.
Barbora: Paní Mahuleno,nejste i trošku ráda za vypadnutí?Vzhledem k blížícímse vánocům a co dcerka , pojedete za ní?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Marinka se vrací v pátek a tak alespoň v týhle smůle jí můžu připravit krásný Vánoce. Příští sobotu se půjdeme podívat obě dvě.
Hanka T.: Ahoj,
celou rodinu od babičky až po vnučku nás strašně mrzí Vaše vypadnutí, sázeli jsme se na Vaše vítězství. Nevadilo Vám Mahuleno, že jste vyšší než Jarda?Humorem a povahou jste sladěni, ale podle výšky vám dle mého názoru měli vybrat většího partnera. Nic proti Jardovi, jste oba úžasní. přeji brzské uzdravení. Ahoj.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Kdyby mi vybrali jiného partnera, tak skončím na 20 % toho, co ze mě vyrazil Jarda, kohokoliv jinýho bych ukecala nebo nerespektovala, takže zaplaťpánbůh za Jarouše. Víc psát nebudu, čumí mi pod ruku, se stydím.
Evča: Také se věnuju tanci....vím jaké to je když si tanečník něco udělá. Mě se natáhl sval na tréninku dva dny před mistrovstvím České republiky..Je to strašně smutné že jste museli odstoupit protože celá naše rodina seděla za pět minut osm u televize a dychtivě čelali na StarDance. Hlavně se nám nejvíc líbil váš tanec JIVE a SAMBA !!!!!! moc děkuji že ste tančili
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Pořád tam máte na co koukat, ale je fakt, že jive byl Mahulenin tanec. Tak tanci zdar a děkujeme moc!
Petr: Ahojky Budete s tancem pokračovat?Jako třeba zábavu,koníček?Pá A díky Petr!
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Rádi, napište kdy a kde:)
Franta Novák ,Praha4: Je to velká škoda,byli jste VÝBORNÍ!!!Paní Bočanová,nechcete si zatancovat s někým z poroty?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Už jsem tančila s panem Chlopčíkem na Plese ČT, polka to prý byla. Ale nějak jsem se fixla na Jarouše.
Jarda: Mám řešení, budu příště v porotě.
Mahu: Pak velmi ráda.
Adam: Ahoj Jardo, dobrý den Mahuleno. To oznámení že končíte pro mě bylo v sobotu jak studená sprcha. O to víc že Jardu znám jako trenéra a skvělého člověka. Už je to pro vás oba asi otřepaná fráze ale byli jste nejlepší. Jak řekl Marek Eben, bohužel je tohle ta "reality show" a tak už vás na parketu neuvidíme. Chtěl bych se ale zeptat jestli jste Mahuleno přemýšlela nad tím co vám řekl (myslím p. Kocáb) že jsten působila spíš jako tanečnice co se zakopala u herectví? Přiznávám že kromě samby (byla dost nejistá ale o to lépe jste ji maskovala) jste působila opravdu jako zkušená tanečnice. Asi nejvíce se mi líbil váš slowfox (úžasná práce v páru a skvělá technika) a jive (byl opravdu tak lehký a hravý jak má být). Budete se zajímat o tanec i teď? Díky a mnoho úspěchů oběma i nadále.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Vy asi budete nějaký profík, to je dost přesný, co jste napsal. Je fakt, že mě to čtyřměsíční tancování udělalo víc radosti než 25 let u divadla, ale asi se vrátím k tomu, co umím.
Jarda: Pokud tomu dobře rozumím, tak hned, jak mi sroste úpon, jdeme na paso.
Petra: Jak se Vám spolu tančilo?Byli jste moc hezký par.Samozřejmě taneční.Jak Vám bylo Pane Kuneši po tom zranění,když jste věděli,že už nebudete moci v soutěži pokračovat?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda: Do soboty rána jsem věřil, že to s nějakým obstřikem zvládnu, ranní zkušební piruetka na penzionu skončivší pádem obličejem do peřin mě přesvědčila, že hlavou zeď neprorazím. Bylo mi naprd.
Lukáš 18: Ahoj Mahulenko a Jardo.To co se Vám v sobotu stalo je velice nepříjemné, ale jako tanečník můžu jednoznačně říct, že i přes to jste vítězové, byli jste opravdu úžasný taneční pár a moc moc Vám to šlo.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Děkujeme, děkujeme, děkujeme, fakt!
Jitka B.: Musím říci,že jste mě jako taneční pár ohromili,byli jste jasně mými favority a přes celý týden jsem se těšila na vaše nádherné taneční kreace.Vy jste Mahuleno v leckterých tancích tančila lépe než některé profesionální tanečnice.Chápu,že je asi předčasné se ptát,ale myslíte si,že by vás bylo možné v budoucnu někdy vidět opět spolu tančit?Myslím si,že to nebude jen mé přání,ale i většiny diváků,kdo vás měli možnost
vidět v tomto vynikajícím pořadu České televize.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Když si na mě Jaroušek udělá čas, budu ráda.
Jarda: Nyní následujících 14 dnů jezdíme smuteční tour po pražských barech. Od nového roku se snad vrhneme na nějaké projekty. Každopádně Mahu tančit bude.
Alena: Ahoj Mahu a Jardo, je mi moc líto, že jste museli soutěž opustit za tak smutných okolností. Je mi to líto, hlavně, aby jsi byl Jardo v pořádku. :)
Mahu, mám takový dotaz. Píšu si s Tebou asi emaily. To asi píšu proto, že Tvůj email jsem sehnala zprostředkovaně a nevím, zda je pravý, zda se za Tebe někdo nevydává. Prosím, můžeš mi to potvrdit, zda jsi to Ty? Pokud jsi tedy psala nedávno na email hrabenka.vilhelmina@seznam.cz, prosím, ozvi se mi, a pokud ne, ozvi se také ... Díky moc. Chci mít jistotu.
Mějte se oba moc krásně a přeji hodně štěstí v životě, krásné Vánoce a hodně lásky a zdraví do Nového roku. Alena.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Ano, jsem to já. Jen nemám odepisovat, teď jsem toho měla extrémně moc.
Michal Hladík, Kladno: Co jste jeden na druhém během soutěže oceňovali nebo obdivovali nejvíc?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Zadek?
Jarda: Předek?
Adriana: Mahulenko, jste skvělá a myslím, že máte na to,aby jste se dala na taneční dráhu.Abych byla upřímná, Jardu vám závidím a moc mě mrzí, že jste museli opustit Star Dance.Nic si z toho nedělejte a budte v pohodě,protože kdyby jste tam zůstali, tak byste vyhráli.Tančím 6 let a myslím, že vím o čem mluvim.paaaaaaaa a mějte se fajn.
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Spousta dotazů je hodně podobných, tak odpovídáme hromadně - strašně děkujeme za tyhle hezký mejly, protože je nám smutno, a tohle číst fakt pomáhá. Uvidíme, co bude dál, ale je fakt, že StarDance bylo něco tak výjimečnýho, že bude těžký to prázdno v srdci po něm nějak nahradit, však my už něco vymyslíme.
Pavel D.: Zdravim vas!! Je mi moc lito, ze jste byli nuceni predcasne ukoncit soutezeni. O to vic, ze jsem vas pri louceni nemohl videt, mel jsem bohuzel jiny program. Preji Jaroslavovi brzke uzdraveni a vam obema spoustu tanecnich uspechu. Doufam, ze vas spolecne jeste na parketu nekdy uvidime. Jednu otazecku si neodpustim. Jaroslave netrpelo vase ego pri pohledu na vysokou a ramenatou Mahulenu? Tancit s ni, to je asi velka vyzva pro tanecnika. Jeste jednou preji brzky navrat na parket!!
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda: Ano, jsem v troskách. I tady na chatu mě podpírají dva nyní už moji osobní psychiatři Mirek a Fanda.
Petr Janda: Zdravím Vás oba,byl na vás ůchvatný pohled,Mahulena se opravdu ukázala,jako pohybový supertalent,ale otázka...nebudete mít OBA s tímhle prožitkem problém ve vašem vztahu k partnerům? Evidentně jste si sedli,a to je vždy nebezpečné.....
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda: Ano, je pravda, že když jsme si sedli, že už nebylo daleko k tomu si lehnout. Ostatně, v našich posledních choreografiích jsme dost často už jenom leželi. A přitom jsme si seděli, což tak zůstane. Amen.
Tereza: Je vám moc líto že jste vypadli už teď? A na který tanec jste se těšili nejvíce?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Na tango, protože "tango to je Mahulena", jak řekl Péťa Hapka.
Mahu: Doufám, že si ho někdy zatančíme.
hamice: Já vás oba zdravím a mám dotaz na Jardu: Který Mahuleniny šaty se ti nejvíc líbily? Stíháš si jich vůbec všímat? :-)
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda: Jivový. Tam bylo vidět nejvíc Mahulenky.
Lerašky: Zdravíme paní Mahulenu a Jaroslava. Před 14 dny jste navštivili nemocnici Motol a Terezka si pěkně popovídala s paní Mahulenou ( o tatinkovém medvídkovi) Je nám velmi líto úrazu a přejeme brzké uzdravení. Dcera vzkazuje panu Jaroslavovi, že medvídkové pomáhají!!! Přejeme pěkné vánoce a hlavně zdraví Jana Lerachová ś dcerou Terezkou
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Děkujeme, budeme s medvídkama spinkat. A ty gumové cucat.
Vám také hodně zdraví a krásný Vánoce. Mahu, Jarda
Anča: Dobrýden,
Soutěžili by ste dál(kdyby to šlo) a soutěž končila za půl roku?
poslali by ste mi prosim vaši fotku s autogramem?tebe i Jardy.
na adresu: Anna kotalová pod tržním náměstím 1593 tábor 390 01
Díky vaše Fanynka
p.S. Budeme vá ještě někdy moct napsat av vy nám?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Fotografie s podpisy jsou k dispozici na adrese: Kontakt s divákem, Kavčí hory, 140 70 Praha 4. Můžete nám psát i na tuhle adresu, dopisy nám předají. Děkujeme moc za přízeň.
Vendula: Jardo, chtěla jsme se zeptat, jesli byla Mahulena při tréninkách poslušná nebo odmlouvala...Sama tančím, takže vím, jak se občas dohadujeme nad choreografií..Jinač jste byli opravdu úžasný pár, jen tak dál..:D
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Tssss?????
Jarda: Šlapala jako hodinky. A jak víte, čas je můj nedochvilný přítel.
JANA MORÁVKOVÁ LIPNÍK NAD BEČVOU: jak se máte

BUDETE VYSTUPOVAT NA SILVESTRA V Čt1
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: A vy?
Lenufka: Ahoj Mahulenko,vždycky ti to mooooc slušelo (Járovi ale taky;-),kolik vlastně měříš ?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Abyste se z toho Járy nezbláznily:)
miri.ben@seznam.cz Miriam: Mahuleno Bočanová a Jaroslave Kuneši jak hodně chodil jarda pozdě?kolik vam je let
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Chodil pozdě 4 měsíce každý den o hodinu, je mi 39 a zešedivěla jsem vedle toho pána na 130-135.
Jarda: Důrazně protestuji.
Mahu: To je asi tak jediný, co můžeš.
Jarda: Tohle poženu vejš, tak vysoko, že tam ani Mahu nedosáhne.
Tereza): Myslím, že jste oba strašně pohodoví človíčci!Moc Vám to spolu slušelo a celou soutěž jste rozsvítili..je mi moc líto, že to takhle skončilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Příští sobotu přijdeme fandit a 23. 12. nás uvidíte všechny. Budeme svítit, jak to půjde. Strašně děkujeme všem za pozitivní odezvu. Krásný Vánoce a pamatujte, že i s kapřík si rád zatančí než ho klepnete. Vaši Kuna z Brna a teta Bočačačanová
Léňa z Ltm: Ale Jára je vážně okouzlující:o)) ale vy Mahulenko mu dodáváte to právé kouzlo :o)) že jo???
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Mahu: Moje řeč!!!!!
jana: Jde to vubec - nezamilovat se do sveho tanecniho partnera?
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš: Jarda: Ahoj Jani, to víš že jo, odpovídám pro jistotu v případě, že jsi moje žena.
Mahu: Ahoj Jani, to víš že jo, odpovídám pro jistotu v případě, že jsi jeho žena.
FOTKY Z CHATU
Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš