Domů

sobota 17. 2. 2007

ČT1 20:00 StarDance Story

PST 
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2007

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29643

Chat

Helena Zeťová a Eduard Zubák
Helena Zeťová a Eduard Zubák soutěžící StarDance - 1. vypadnuvší dvojice

V sobotu bojovali naposledy o přízeň poroty a vaše hlasy. Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Na jejich pocity, názory, tvrdé tréninky a vše okolo StarDance se ptejte Heleny Zeťové a jejího partnera Eduarda Zubáka.

Záznam chatu z pondělí 13. listopadu 2006 od 14:00
Adriana: Užil(a) jste si tanec
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Ahoj všichni, tak jsme tady a těšíme se na vaše otázky.
káťa: ahoj poslali byste mi autogram??děkuji
Kateřina Fejtová, Nový Svět 465, Harrachov 51246
PROSÍM ODPOVĚZTE
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Ahoj, prosím napiš si o fotografii na mé stránky www.helenazetova.cz a pro fotky dalších na adresu České televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4. Díky
Katka: je to těžký jako tolik se snažit a pak vypadnout??
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Je to těžký! Člověka to mrzí ale asi to tak mělo bejt. To, že jsme vypadli je sice smutné, ale já jsem se naučila hodně věcí.
Já jsem se zase zdokonalil ve smyslu výuky:o)) říká Eda.
Honza S.: Ahoj Helenko, jak se ti tancovalo v průběhu Star Dance?
Co ty a salsa? Já jsem ji objevil teprve nedávno, ale mohu jen doporučit (hlavně ten život kolem toho, popíjení Mojita atd.) ;-)
Helena Zeťová a Eduard Zubák: K salse jsme se ještě nedostali, ale mám jí v plánu, protože hodlám pokračovat.
marta: Ahoj, proc si myslis, ze jsi vypadla? Bylo tu kvuli tanci, nebo jsi lidem u televize nesedla.....
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Upřímně si myslím, že to bylo trochu z toho důvodu, že věková kategorie lidí (15-35let) tráví sobotní večery venku a né u televizní obrazovky. Ačkoliv nedávno se mi stalo, že mě v masně oslovila asi 80tiletá babička a rozbrečela se, že mě vidí. A já taky:o)) Prý mi moc fandí a že si nemám z nikoho a z ničeho nic dělat.
Jana: pro pana Zubáka: který tanec jako profesionál máte nejradši a který je pro vás nejtěžší?
pro Helenu Zeťovou: čekala jste tréninky těžší nebo vás překvapilo, jaká je tancování dřina?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Nejradši mám rumbu. Nejtěžší je jednoznačně samba z latinskoamerických tanců a slowfox ze standardních tanců.
Já jsem čekala, že to bude těžký, ale musím říct, že si nesmírně vážím lidí, kteří to umí, protože dřou celý život a to je fakt práce.
Pepa: Pan Zubák promine, že se budu ptát Heleny: Nemrzí Vás, že jste tak brzy vypadla? Pro mě jste byla stejně nejhezčí! Taky se mi líbí Váš styl zpívání...Kde Vás bude možné vidět - kromě 18.11. - a je možné si přijít po vystoupení pro podpis? Případně jak si můžu napsat o fotku? Děkuji za odpověď.
Helena Zeťová a Eduard Zubák: 18.11. natáčím v Řecku a vystoupení se dozvíte na stránkách www.helenazetova.cz a děkuji za přízeň:o)
Katka: Edo kde jsi se narodil
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Narodil jsem se v Sokolově. V současné době žiji v Praze.
Kristina...: Jak jste hodně trénovaly??
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Trénovali jsme v rámci možností. Protože jsme já i Helena pracovně hodně vytížení, tak toho času moc nebylo, ale snažili jsme se. Bylo to cca 6 hodin týdně, už od září:o)
Pepa z Depa: Otázka na Helenu Zeťovou: Jsem Váš velký fanoušek.Nemyslíte si, že jste vypadla jen proto, že se na pořad kouká převážně starší obyvatelstvo.
P. S. Je mi líto, že jste vypadla, protože jste byla můj favorit a poslal jsem vám hlasů.
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Už jsem to naznačila a samozřejmě chápu, že mě někteří lidi nemají rádi, protože jsem byla vychovaná svými rodiči a babičkou k tomu, abych říkala, co si myslím - to dělám. Nenávidím lži a pózy a jsem na to hrdá.
katuška...: napište mi aspoň ahoj :))
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Ahoj:o))
S.: Kdo Vám byl z Vasich spolusouperu nejblizsi a naopak,nasel se tam nekdo, kdo Vam vysloveně nesedl? dik za odpoved
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Helena - mě byl nejblíž Tomáš Dvořák a Vašek Vydra. Ale to je těžko říct, protože je tam super parta a všechny mám moc ráda.
Eda - všichni jsou fajn, ale nejblíž mi byl Vašek Vydra a Tereza Bufková, která je mimochodem i mojí žákyní:o) Moc jí fandím.
kuk: Ahoj Edo byl jste super a umíte moc hezky tancovat chtěla jsem se zeptat jestli náhodou netrénujete Danielu Jakodovou?Děkuji
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Kuk, ano, trénuji Danielu:o)a je moc šikovná.
Petr: Ahoj!!!!Chtel jsem se zeptat,jak jste tam mezi sebou vychazeli?????Jestli byla pohoda,nebo nejake pomluvy?????A co rikate na bulvar????Treba na ,,par'' Roman Vojtek a Kristyna Coufalova???Ktery se porad tak rozebira,,,,,,,,,,,,
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Bulvár je svinstvo, které ubližuje strašně moc lidem. Má zkušenost je taková, že jsem neustále negována, takže s ním ani nespolupracuji a snažím se ho lehce ignorovat.
Eda - byla pohoda a co se týká bulváru, souhlasím s Helenou.
Ziza: Edo, Tereza Bufková je vaší žákyní? Vždyť vy vypadáte hrozně mladě. To už máte žáky?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Děkuji kompliment, učím už 6 let a kromě žáků mám náhodou ženu a dítě:o)
Prochič: Ahoj Helčo, chtěl bych se zeptat, jestli se nechystáte vydat nové album. Pokud ano, jaký žánr bude přesahovat? Rock, jako byla Black cat, nebo trochu do Popu jako Nic víc? A esli budeš mit eště letos koncert někde na Valašsku.
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Desky budou 2, jedna vyjde v Řecku a jedna v Čechách. Řecká je jasná, ale co se český týče, nemám ráda škatulkování do žánru a že se kritikům nelíbí, že jich mám na desce víc mě neodradí od toho dělat to, co se líbí mě a mým fanouškům. Jenom veci, které mám ráda můžu dělat dobře.
Boďa: Ahoj Edo, jak Tvoje žena snášela že tančíš s tak pohlednou dívkou? ;-)
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Čau Bóďo, je to bývalá tanečnice a dobře ví, jak to chodí.
Bašniar: POslal jsem 3 otázky ale neodpovědeli jste mi.
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Je tady toho hodně a já neumím psát rychle. Posílám pusu.
Ali: Přeji pěkný den! Mám jednu otázku, ale nevím, jestli se v odpovědi shodnete:) Byl lepší Eda jako učitel nebo Helena jako žačka?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Tak to je jasný, ne:o))
ivana z Benešova: Byli jste sví a báječní a možná proto si leckdo myslel, že to máte jisté... utvořili jste úžasně zajímavou a neokoukanou dvojici, to byla fakt radost. Díky!!!
Bohužel, mé postarší vrstevnice, soudím, dají radějí hlas "roztomilým kašpárkům a medvídkům"...no jo... Tak ať se Vám oběma daří i nadále ve vlastních aktivitách, Vy, Edo, ať nemáte důvod ztrácet ten kouzelný úsměv a Vy,Helenko- že nám po shlédnutí Vaší a Eduardovi rumby k tomu svému bezva dravému zpívání "sem-tam" přimícháte i trochu té něhy", která Vám také sluší?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Moc děkujeme za krásný dopis a podporu.
Niki: Heleno, máš email a webovky? Napiš to zem. Díky
Helena Zeťová a Eduard Zubák: www.helenazetova.cz
spící VAŠEK z Příbrami: Ahoj Edo, když ti napíšu slova: Příbram, Březnice soustředění, pan Mochán a neustále spící VAŠEK, tak si vybavíš kdo jsem. Celé naší rodině je nám líto, že jsi vypadl hned v prvním kole, těšili jsme se na tebe 2. prosince kdy se na Star Dance jedeme podívat.
Přeji ti mnoho úspěchů ;) a snad se ještě někdy setkáme :).
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Ähoj Vašku,

děkujeme za přízeň a těším se na viděnou.
Romana: Ahoj...
závodně tancuji už sedm let a mám nyní třídy B. Edo jaké byli začátky s Helenou? A co ty Heleno? Jak ses cítila když jste tančili rumbu? Já osobně rumbu miluju protože jedině v tý dokážu vyjádřit svoje pocity a nálady. Díky a šlo Vám to obou, ale Helča se měla více uvolnit.
Helena Zeťová a Eduard Zubák: To já vím, že jsem byla ztuhlá jak ..... , ale až se roztančím ve videoklipu, tak to bude určitě lepší, slibuju:o)
opozičník: Nemyslíte, že jste dojeli i na mediální scény typu Helena Zeťová mluví sprostě a pan janeček si ji pozve na kobereček.
Myslím, že tao reakce je oproti Vám neadekvátní a jasně proti vám nahrála.
Podle mně nejhorší ze všech je paní Švandová, jak špatně cvičí, tak špatně tančí. Přeji oběma hodně štěstí v dalším životě a s tím , že nevypadli nejhorší přeji nej nej...
Helena Zeťová a Eduard Zubák: O tom jsem už taky mluvila a nebojím se říct, že to mrzí i pana Janečka. Podle mě je to spíše chyba dramaturgie pořadu, že to do sestřihu z tréninků zařadili. Co je v sestřihu jsme viděli jen pár chvil před příchodem na parket. Myslíte, že jsem byla jediná:o)) Zkrátka už si na ty podlosti zvykám, ale vím, že ještě pár dobrých lidí tady je. Děkujeme.
beruska: Jak se vam tancilo a budete mit na soutez hezke vzpominky? Kolik tancu celkem jste trenovali?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: V přímém přenosu se nám tančilo velmi dobře. Myslím, že se nám povedli oba tance a je nám líto, že jsme neměli možnost se ukázat v rychlých tancích.
katerina: kdo vypadne
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Náš tip je Jana Švandová nebo Jolanka Voldánová. Je to těžk´ý, obě je máme rádi, ale podle nás jsou nejslabší.
kokino: Ahoj Helčo,jak ses vlastně dostala k muzice?Co máš za školu?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Zpívám od plenek, tvrdí naši! Školu mám obchodně-právní v Ostravě.
Kačka a Semi: Edo, učíte jen vyložené talenty nebo byste vzal i holku a kluka po skončení základních tanečních?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: V našem tanečním klubu vítáme kohokoliv, kdo má zájem o tanec. Pokud budete chtít, tak mi napište na www.hellerdance.cz
Míša R.: Budete se i nadále dívat na star dance? A komu budete fandit?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Určitě je půjdem podpořit.
Eda - já budu fandit Tereze Bufkové a Honzovi Čenskému
Helena - já jim budu říkat vtipy, aby z nich spadla tréma.
Vláďa: Ahoj Edo, mhodně jsem vám fandil a mrzí mě, že jste se nedostali k těm rychlejším tancům, jak jste říkali ráno v Dobrém ránu. Vláďa Sušice (Tvůj bývalý "žák")
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Děkujme Vláďo, brzy se objevím v Sušici. Tak páčko. Eda
Tomáš: Heleno,strašně vám to v posledním díle slušelo. Můžeme se těšit na nějaký váš videoklip z tanečního prostředí?
Eduarde,hodnotíte vaše učinkování ve Stardance jako zábavu,dřinu,nebo něco co již nikdy více?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Helena - děkuji, jste mi to vzal z úst. Už se nemůžu dočkat, až budu dělat taneční videoklip. Doufám že vás nezklamu.
Eda - Především to byla úžasná zkušenost a kombinace zábavy a dřiny. Jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit.
Orel: Ahoj jako pár jste se mi moc líbil myslíte že vaše spolupráce bude pokračovat dále jako například při nátáčení videoklipů
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Už jsme o tom mluvili. Ještě je to daleko, zatím není natočená deska, takže máme čas něco vymyslet.
Japi: Chtěla bych se zeptat, kdo vymýšlel choreografii k jednotlivým tancům - Eda nebo jste měli nějakého poradce?
Poradili Vám porotci více, co máte zlepšit, v soukromí nebo jste se museli spokojit s tím stručným hodnocením, které jsme viděli na obrazovce?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Choreografii každého tance jsem vymýšlel sám. Po soutěži s námi z porotců nikdo nehovořil.
kopačka: Ahojky,zajímalo by mě kolik jste dostali celkem hlasů od diváků, víte to? Nás docela mrzí, že to neukázali!!!
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Nevíme:o(
A zároveň bych chtěla všem strašně moc poděkovat za podporu, za hlasy, za přízeň. Je to po dlouhé době, co jsem viděla tolik milých dopisů po sobě. Musím jít pracovat, za chvíli musím být ve studiu, abyste si mě mohli co nejdříve poslechnout:o)
Všem posílám milion pusinek, i tomu pánovi, který mě nemá rád:o)
Pokud má někdo zájem, tak ať se mě zeptá na mých stránkách www.helenazetova.cz Až budu mít doma některý večer trošku volna, moc ráda vám odpovím na vaše otázky. Děkuji Helena.
Míša R.: Chtěla jsem se zeptat, kdo vybíral písně, na které jste tančili?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Vybíral jsem je já sám, i když Helča si prosadila sambu, ke které bohužel nedošlo:o(
majkl: Aho Edo a co tvoje bývalá partnerka Wanda měla také možnost sledovat Stardance????
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Wanda je v současné době v Anglii, takže StarDance tam asi nemá možnost sledovat. Píšeme si. Držela nám palce.
digi: posím vás odpověste mi jak vám asi dlouho trvala příprava pře vysíláním...
Helena Zeťová a Eduard Zubák: 2 měsíce. Přímo na místě 2 dny, kdy probíhaly generální zkoužky. Bylo to velmi náročné.
Helena z Prahy: Mám pocit, že to vyřazování párů již ve druhém kole je předčasné. Podle mého se mělo začít vyřazovat až po více kolech, aby měli diváci možnost více soutěžící poznat. Bohužel s pravidly se asi nedá nic dělat a doplatili jste na to. Co říkáte na pravidla a podle čeho se určuje, který pár bude tančit ten či onen tanec ?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: V principu s vámi souhlasím, ale musíme si uvědomit, že je to především zábavná taneční show a ne plnohodnotná taneční soutěž. Každý pár byl nějakým způsobem zvýhodněn i nezvýhodněn. My jsme například byli zněvýhodnění v tom, že jsme se nemohli prezentovat v rychlých tancích.
Marta: Ahoj Edíku, rada bych začala chodit do tanečních a nemám partnera, neměl by si zájem? Nebo mě napadlo ještě něco lepšího, nedáváš soukromé hodiny a kde mohu na tebe získat kontakt, třeba mail. Děkuji
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Mrkni se na stránky www.hellerdance.cz a odkaz taneční klub. Těším se na spolupráci:o)
digi: mělo jste čas na své zaměstnání a ne jenom na tanec???
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Moje zaměstnání je výuka sportovních tanečních párů, takže tančím neustále.
Sisi: Kdo vás dovedl k tanci? Můžu se zeptat jak se jmenoval děda s otcovi strany
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Dostal jsem se k němu jako slepý k houslím:o) Tancuji od 15ti let a přivedla mě k tomu přítelkyně. Děda se jmenoval Zubák-Veronák.
Jitka: Jak vás dali dohromady?Dobrovolný výběr nebo jste byli přiděleni?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Až do poslední chvíle jsem měl tančit s Jolankou Voldánovou. Že budu tančit s Helenou jsem se dozvěděl od jejího managera. Dodnes nevím, kdo a proč moji partnerku změnil. Ale nelituji toho:o)
Barča: trénály byly asi tvrdý že??měli ste někdy chuť s tím seknout..?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: byly momenty, kdy jsme toho měli oba plný zuby, ale vydrželi jsme jsme hrdí na to, co jsme za tu krátkou dobu zvládli natrénovat.
Jirka s Helou: Edo, byli jste nejlepší!!! Hrozně nás mrzí, že to tak dopadlo, ale je dost zřejmé, že to tak asi muselo dopadnout:( Nic si z toho nedělej, mi tě budeme mít pořád stejně rádi!!! Děkujeme za krásný zážitek:)))
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Já děkuji vám a doufám, že se brzy uvidíme. páčko
Josef: Nemrzí Vás že jste u poroty uspěli ale u díváku ne? Kde vidíte chybu!
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Abch řekl pravdu, tomu hodnocení příliš nerozumím, ale všichni jsme měli stejné podmínky, takže to tak musíme brát.
Michal: jak ste se citil(a) na prvnim tanecnim vystoupeni v star dance?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Bylo to velmi vzrušující a hrozně jsem si to užíval. Před tím, než jsme šly na parket, jsem měl trému, ale jakmile jsme začli tančit, tak ze mě spadla:o)
Markéta123: Jaké byly Vaše pocity, když jste se dozvěděli, že vypadáváte?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Pocity byly smíšené. Popravdě řečeno jsme s tím nepočítali, ale už jsme se s tím smířili.
Ivan: Můžu se zeptat na Vaší taneční kariéru, zda jste chodili do tanečních a pak jak to pokračovalo?
Helena Zeťová a Eduard Zubák: Už v médiích jsem se zmiňoval, že jsem do tanečních nechodil, protože si myslím, že se v klasických tanečních nenaučíta tancovat na vrcholové úrovni, takže jsem se přihlásil přímo do tanečního klubu a tím začla moje taneční kariéra.
Lucka: Nevíte kde je taneční konzervatoř ????
Helena Zeťová a Eduard Zubák: V současné době se na žádné taneční konzervatoři v Praze neučí ani standard ani latina. Lepší bude, když se přihlásíte do jakéhokoliv tanečního klubu. Podívejte se třeba na stránky www.csts.cz odkaz taneční kluby.

Vidím, že je přede mnou ještě velká spousta dotazů, ale bohužel už na ně nemohu odpovědět. Všem se moc omlouvám a děkuji za příjemné dotazy a přízeň.
Mějte se krásně. Eda
FOTKY Z CHATU
Helena Zeťová a Eduard ZubákHelena Zeťová a Eduard ZubákHelena Zeťová a Eduard ZubákHelena Zeťová a Eduard ZubákHelena Zeťová a Eduard Zubák