Jihočeské záchranné službě chybí desítky kmenových lékařů. Slouží i lékaři v důchodovém věku, kteří chtějí skončit. Záchranná služba funguje jen díky pomoci externistů. Vyhlášku, která má regulovat pořádání akcí typu Technoparty, projednávají liberečtí zastupitelé. Město chce ve spolupráci s krajem vyhláškou určit lokality, ve kterých je možné takovou akci uskutečnit.

Obsah dílu

Velká pardubická v potížích

Velká pardubická v potížích, ani půl roku před dostihem není podepsaná smlouva s generálním sponzorem. Zájem projevila brněnská firma Loko Trans

Vstup k Velké pardubické

Náměstek primátora Pardubic Petr Kvaš k situaci v dostihovém spolku.

Záchrance chybí desítky lékařů

Jihočeské záchranné službě chybí desítky kmenových lékařů. A situace se zhoršuje. Slouží i lékaři v důchodovém věku, kteří budou končit. Záchranná služba funguje jen díky pomoci externistů. Přesto má problém udržet lékařské posádky.

Jaro v nížinách i na horách

Čtvrtek byl nejteplejším dnem týdne. Teplotní rekord padl na 96 ze 151 stanic, které měří alespoň 30 let. Například v Českých Budějovicích naměřili 18,2 stupně. Teplo bylo nejen v nížinách, ale i na Šumavě. Na Lipensku kvůli tomu skončila bruslařská sezon

Vyhlášku, která má regulovat pořádání akcí typu Technoparty, projednávají liberečtí zastupitelé.

Na sociální síti se totiž před časem objevila informace lákající na Czarotek. Ten se má údajně v Libereckém kraji konat na přelomu dubna a května - zájem projevilo 12 tisíc lidí.

ČR letos oslaví 20 let od svtupu do NATO.

Armáda získala během let i prestiž v obcích a ve městech, kde působí. navíc zaměstnává stovky lidí v regionech.

Přehrát vše
Stopáž25 minut
Rok výroby 2019
 P ST AD HD