Českobrodská porodnice otevírá nové Perinatologické centrum pro novorozence s nízkou porodní váhou. V pokojích tvz. rodinného typu budou moci být s dětmi nejen jejich maninky, ale i tatínkové; Praha stále řeší parkování. O prázdninách přibyly modré zóny v Praze 5,6 a 8, ale neotevřelo se žádné další záchytné parkoviště. Uzavřené zůstává i to velkokapacitní pod Letnou vedle tunelu Blanka, které mělo být v provozu už před dvěma lety.

Obsah dílu

Headlines

Přehled zpráv

Parkování v Praze

Parkování v Praze - opakující se téma pro Pražany i dojíždějící. Zóny placeného stání se loni rozšířily na Prahy 5, 6 a 8. Za rok se na parkovném vybralo 150 milionů - a provoz aut klesl. Přesto mají městské části dál problém s dojíždějícími řidiči. Záchy

Host ve studiu: Petr Dolínek

O budoucnosti parkování v Praze.

Dálniční spojení s Německem u Chebu

Napojení dálnice D6 od Chebu na německou dálniční síť by se v příštích letech mělo výrazně zlepšit. Slíbil to spolkový ministr dopravy Alexander Dobrindt s tím, že jako první rozšíří obchvat Schirndingu.

Začíná oprava haly v České Třebové

Do konce letošního roku bude sportovní hala v České Třebové opravená.

Mzdy záchranářům v Sušici

25 zdravotníků ze záchranky v Sušici se u soudu domáhá doplacení mezd.

Útulek v Plzni

Plzeňský útulek pro psy a kočky by měl mít po 25 letech nového provozovatele. Spolek pro ochranu zvířat končí, na jeho nástupce město vypsalo výběrové řízení.

V Havlíčkově Brodě dnes otevřeli nové prostory pro nastávající matky.

Kraj Vysočina za modernizaci zapklatil 25 milionů korun.

Zastupitelé v Týně nad Vltavou jednají o osudu Železného mostu

Zastupitelé v Týně nad Vltavou právě rozhodují o osudu tamního Železného mostu. Je příliš nízký a neproplují pod ním větší lodě. Na stole mají dvě varianty řešení, co s technickou památkou.

Zastupitelé Týna nad Vltavou jednají o budoucnosti mostu

Živý vstup Veroniky Kabátové z jednání zastupitelstva.

Příběh Martina Šonky

Asi nejznámějším českým pilotem je teď Martin Šonka - se zkušeeností pilota vojenských grippenů teď vede celkovou klasifikaci světového poháru akrobatických pilotů.

Nová technologie v chemičce v Ústí nad Labem

Spolchemie v Ústí nad Labem spustila provoz nové membránové elektrolýzy. Tato dvoumiliardová investice má chemičce zajistit zdvojnásobení výroby.

Přehrát vše
Stopáž25 minut
Rok výroby 2017
 P ST AD