Všichni jsou vzájemně přitahováni – Eda a Lucie, Eva a Tomáš, Soňa a Eda… a Standa aby to všechno uhlídal! Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, C. Götz, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Chromeček, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Prachař, J. Komínek, M. Zeman a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Tomáš (J. Chromeček) stále bydlí u Standy (J. Hraběta), aby nemusel bydlet v jednom domě s Evou (H. Vagnerová), a Standa pořád dělá hlídacího psa. Tomáš všechno ještě zamotá lží o nové holce. Eda (C. Götz) chce Soně (N. Boudová) vybrat dárek k výročí svatby a Lucie (L. Benešová) mu s tím pomáhá. Při nákupech ale Lucie s Edou uvíznou ve výtahu a Eda najednou vedle svůdné Lucie neví, čí je. Po Standovi se v hospodě shánějí dvě mladé dívky. Diví se, ale uvěří tomu, že o něj mají zájem, protože o něm vyšel článek v odborném časopise…

Obsah dílu

Tomáš stále bydlí u Standy, aby nemusel bydlet v jednom domě s Evou. Standa dál hlídá, aby mezi nimi k něčemu nedošlo a trvá na své lži o tom, že Eva je Tomášova vlastní sestra. Tomáš tedy Evě zkusí namluvit, že se zamiloval do jiné holky, ale Eva mu to nevěří. Tomáš si neví rady a Patrik vymyslí plán, jak Evu definitivně odradit. Mají ve Standově bytu uspořádat večírek a pozvat dívku, která bude před Evou předstírat, že je Tomášova přítelkyně. Ale žádná dívka k tomu není ochotná, tak se Patrik rozhodne Tomášovu přítelkyni zahrát sám. Na večírku opravdu Eva uvěří, že Tomáš má holku. Zato ráno nastane problém, když Standa přistihne „Tomášovu přítelkyni“, jak vykonává malou potřebu vstoje. Nakonec si hned druhý den Patrik ve třídě poraní kotník a když mu sundají ponožku, vidí celá třída a s ní také Eva, že má zelené nehty, stejné jako „Tomášova přítelkyně“ včera na večírku. Eva všechno pochopí a na Tomáše se naštve.

Eda chce Soně vybrat dárek k výročí svatby a Lucie mu s tím jde poradit. Při nákupech ale Lucie s Edou uvíznou ve výtahu. Eda začíná bojovat s tím, že ho Lucie přitahuje. Jan začíná být trochu podezíravý. Když pak Lucie volá Edu, aby jí přijel pomoci s autem, ale tak, aby to Jan nevěděl, Eda si to vysvětlí jako výzvu. Všechno, co Lucie dělá, připadá Edovi jako svádění. Když potom v Luciině ložnici hledají Edův náramek, přistihnou je Jan se Soňou v situaci, která se dá vysvětlovat všelijak. Soňa i Jan začnou Lucii s Edou podezírat, že je podvádějí. A v Edovi se zatím pohne svědomí a oznámí Lucii, že nechce, aby spolu zašli tak daleko. Lucie nechápe, o čem Eda mluví. Když se pak Eda ještě jde „ke všemu přiznat“ Janovi, Lucie se naštve a nechá ho, aby všem pověděl, co se skutečně mezi nimi stalo. Všichni jsou rozladění, že Eda udělal takovou aféru z ničeho. Ale Jan se Soňou jsou nakonec rádi.

Po Standovi se v hospodě shánějí dvě mladé dívky. Standa se diví, ale uvěří tomu, že o něj mají zájem, protože o něm vyšel článek v odborném časopisu. Dívky se dostaví znovu a chtějí s ním mluvit v soukromí. Domluví si schůzku u něj doma. Tam se to zezačátku vyvíjí pro Standu slibně, ale pak se ukáže, že jedna z dívek, Klárka, ho vyhledala, protože Standa je její otec!

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST