Flek na saku zkazí Soně večer a první milostné vzplanutí zkazí Kristýně život. A když ne život, tak náladu určitě. Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, C. Götz, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Chromeček, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Komínek, M. Zeman, J. Prachař, K. Šildová a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Tomáš (J. Chromeček) a Eva (H. Vagnerová) se pokoušejí utajit svůj vztah, ale Jan (I. Bareš) je čím dál víc podezíravý. Je jasné, že se budou muset přiznat. Ale kdy, jak a komu? Patrik (J. Prachař) s Kristýnou (K. Šildová) hodnotí svůj milostný zážitek. Patrik se vytahuje před kamarády, Kristýna se bojí, že otěhotněla. Zato potenciální dědeček už chystá svatbu. Soňa (N. Boudová) se chystá na nóbl společenskou akci do pětihvězdičkového hotelu, ale nešťastnou náhodou jí šaty zničí balonek s barvou. Kdo ho hodil?

Obsah dílu

Tomáš s Evou se pokoušejí utajit svůj vztah, ale Jan je čím dál víc podezíravý. Je jasné, že se budou muset přiznat. Tomáš sbírá odvahu, aby to sdělil Janovi. Ale Jan má pořád špatnou náladu. Nakonec se Jan dozví co má a je zdrcený. Svěří se Standovi a chlapům v hospodě a Standa mu chce nějak pomoci. Když se ale od Lucie dozví o těhotenském testu u nich v koupelně, zkolabuje. Odvezou ho do nemocnice s infarktem. Standa se rozhodne vzít situaci do vlastních rukou. Namluví Tomášovi, že Eva je jeho vlastní sestra a proto Jan dostal infarkt, když se o jejich vztahu dozvěděl. Lucie uklidňuje Jana, že Eva nemá s testem nic společného. A Tomáš mu slibuje, že vztah s Evou skončí. Jan se vrací domů...

Patrik s Kristýnou hodnotí svůj milostný zážitek. Patrik se vytahuje před kamarády, Kristýna se bojí, že otěhotněla. Patrik se odhodlá svěřit se s tím Edovi. Teď řeší Eda problém, jak to říct Soně. Kristýna si chce udělat těhotenský test, ale bojí se, aby ji při tom nenachytal její táta, tak se za tím účelem radši uchýlí do koupelny Horákových. Tam ale test později najde Lucie se Zdenou. Patrik se mezitím rozhodne zachovat se zodpovědně a s Kristýnou se oženit. Když jí to s Edovou pomocí oznamuje, Kristýna uteče. Naštěstí ještě stačí těhotenství zabránit. Nakonec Eva vysvětlí Lucii, že test nebyl její. Vše se vyřešilo.

Soňa se chystá na nóbl společenskou akci do pětihvězdičkového hotelu, ale nešťastnou náhodou jí šaty zničí balonek s barvou, další „vynález“ Ondrovy uličnické party. Může za to Lucie a ta z toho má výčitky svědomí. Ze zničení Soniných šatů je podezřelý Ondra. Jeho parta spolu s Terezou se rozhodnou ho ospravedlnit, provedou rekonstrukci situace a přijdou na to, že pachatelem je Lucie. V Lucii hlodá špatné svědomí a Soně se přizná.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST