Kdo je ten Angličan? Čí je to auto? Kdo bude vůdcem? Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Bernášková, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Chromeček, J. Prachař, C. Götz, N. Boudová, J. Komínek, M. Zeman a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Lucie (L. Benešová) se vrátila z Anglie a celá rodina si to užívá. Jan (I. Bareš) připraví romantický večer, ale když jsou v nejlepším, vyruší je Zdena (J. Šulcová) a přivádí Johna, Angličana, který přijel za Lucií. Studenti si všimnou, že Markéta (J. Bernášková) má na sobě šrámy. Usoudí, že jsou od jejího bývalého manžela. Patrik (J. Prachař) a Tomáš (J. Chromeček) se rozhodnou Markétina „bývalého“ vytrestat. Všechno ale dopadne jako ve špatném filmu. Ondrova (J. Komínek) parta volí nového velitele a o funkci se ucházejí i Tereza s Janou.

Obsah dílu

Lucie se vrátila z Anglie a celá rodina si to užívá. Jan čekal, že si spolu hned budou užívat v posteli, ale Lucie se k tomu moc nemá. Standa do Jana reje, že mu Lucie mohla být v Anglii nevěrná. Jan připraví romantický večer, ale když jsou v nejlepším, vyruší je Zdena a přivádí Johna, Angličana, který přijel za Lucií. Jan se ho snaží vypakovat, ale Johnovi se nakonec udělá špatně a v jejich domě zůstane na noc. Jan Johna a Lucii podezírá z nevěry, ale na druhou stranu se utěšuje, že John je gay. V posteli mu ale Lucie řekne „Johne“ a Jan zase neví, na čem je. Do věci se nakonec vloží Soňa – vymyslí na Jana léčku. Jan se v návalu žárlivosti domnívá, že přistihne Lucii s Johnem v jeho hotelovém pokoji... ale ukáže se, že tam je jenom Lucie a v sexy prádélku čeká na Jana. Následuje usmíření...

Studenti si všimnou, že Markéta má na sobě šrámy a usoudí, že jsou od jejího bývalého manžela. Patrik, Mach a Tomáš se rozhodnou Markétina bývalého vytrestat. Jako cíl pomsty si vyberou jeho auto. Chtějí mu propíchnout pneumatiky, ale nějak se to zvrtne a auto ukradnou. Navíc jim zapadne do bahna. Vypadá to na pořádný průšvih a Tomáš s Patrikem se kvůli tomu pohádají. Navíc se druhý den kluci dozvědí, že auto vlastně patří Markétě, která ho dostala při dělení majetku. Kluci se rozhodnou všechno rychle napravit. Patrik požádá o pomoc Edu a auto dají do pořádku. Markéta se domnívá, že jí manžel auto zapírá a je příjemně překvapená, když ho kluci v pořádku přivezou před školu. Tomáš děkuje Patrikovi za pomoc a oba se zase usmíří.

Ondrova parta se rozhodne zvolit nového velitele a vyhlásí jako zkoušku na tu funkci metodu „štronzo“. O funkci se ucházejí i Tereza s Janou. Metodu štronzo mezi sebou kandidáti uplatňují v nejnepříjemnějších situacích.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST