TV program Osobní program  
 

Chaty

Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač vítěz českého kola a šéfdramaturg Eurosongu

Česká televize se letos poprvé v naší televizní historii připojila k oblíbené hudební soutěži Eurovision Song Contest. Vítěz vzešlý z Národního finále Česka vysílaného v přímém přenosu v sobotu 10. 3. na ČT1 odpoví na vaše otázky společně s šéfdramaturgem projektu Eurosong Ivanem Hubačem.

Záznam chatu z pondělí 12. března 2007 od 14:00
Csss: Tak sem s tim! jak dlouho už jste věděli, že vyhrajete?? Ja jen, že s vami např. nebyl chat :-O - nemalá náhodička.. no nic.. a jestli to podvod není, což myslim, že je.. tak nechapu, jsme prostě národ hluchých ožralých blbců...škoda..
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Ach jo hned na úvod takovejhle trouba, no co se dá dělat, jsem tady. Píšu pomalu, tak pardón. Zdar Pepe
Pilec: Mám na vítěznou skupinu Kabát hnedka dvě otázky: ta první připravovali jste se na soutež Eurosing nějakým speciálním způsobem a ta druhá na vašich officiálních stránkách jsem se dočetl že v průběhu mezinárodního kola plánujete turné, tím pádem z něho asi nic nebude, nemám pravdu ? :(
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Tímto už nebudu odpovídat na otázky kolem tour.

TOUR BUDE. Jen díky termínům v Helsikách se odloží jeden nebo dva koncerty. Jinak všechno platí, tak jak je psáno na našich stránkách. Tour je pro nás důležitější, takže se nic NERUŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikikabatova: Ahoj Kabáti!! Za prvé vám chci pogratulovat k vítězsvtí v Eurosongu!! Jste fakt dobří, že jste porazili tolik českých zpěvaček a zpěváků!! A za druhé se vás chci zeptat, jak hodně se změní termíny koncertů. tak papá už se na vás těším na turné!! =))
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: naše stránky vědí víc.Pepe
já: Podepsal bys přepálené cd?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Když ho přinese zazobanej vekslák, tak mu ho nacpu někam. Když člověk kterej očividně nemá na originál, tak mi to neva.
Marek: Budu koncerty aj na Slovensku?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na podzim, když se domluvíme s jednou agenturou.
Ivanka: Zdravím celou skoupinu Kabát a chtěla jsem se zeptat, jestli se do Finska těší a jestli budou mít nějakou speciální choreografii a jak to udělají s jejich plánovanými koncerty?Jinak držím pěsti a hodně štěstí.
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Kabát byl, je a vždycky bude svůj. Nic nebudeme měnit kvůli Finsku.
já newim: Já si mylím že je to zbytečný jít do eurosongu stejně to asi nevyhrajete.Né že vám chci křivdit ale ať máte na to nějakej názor na to že jste postoupili.A jak žijete?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: V životě není důležitý jenom vítězit. Je to další zkušenost a o to jde.
Andrea: Myslíte, že máte šanci postoupit v eurofinále s písničkou v češtině? Mám obavu, že když diváci nebudou rozumět textu, tak pro ni nebudou hlasovat. Nebylo by lepší ji zazpívat v angličtině.
J
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Někdy je lepší nerozumět textu. Ty podivný party z MTV stejně většinou zpívaj přiblblí texty typu láska-páska.
boženka: Pane Hubač zařazení skupiny Kabát a Petra Koláře do této soutěže nebylo to vůči ostaním soutěžícím nespravedlivý. Oni už tu hrají delší dobu a podle mně spíš měli soutěžit méně známý interpreti, kteří teprve na své budoucnosti pracují. Možná proto měl i vítěz málo hlasů že to lidi vzdali.Podle mně měli dostat šanci teprve začínajíci interpreti co myslíte vy?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Soutěž Eourovision song contest je jak pro začínající interprety, tak pro interprety renomované.Nedomníváme se, že vítěz soutěže skupina Kabát měla málo hlasů.
sweet.lady: Pepe,hezky jsi to tam tý novinářce natřel s tím že jste si nás získávali,fakt bomba jentak dál!!tebe bych potřebovala mít doma..:)
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Dík jsi jedna z mála, která pochopila o co Kabátu jde a jaký máme názor na život.P
pořadí: Pane Hubač zajímalo by mně jak dopadl Vlasta Horváth, L:B:P: Petr Kolář, Lili Marlene, Gipsy,Petr Bende,Helena Zeťová, Sámer Issa? Napíšete prosím pořadí.
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na počátku soutěže jsme deklarovali, že nebudeme zveřejňovat další pořadí a že sdělíme pouze, kdo v soutěži zvítězil.
Ewe: při předávání to vypadalo, že jste naprosto v klidu... to jste všichni takový herci, nebo jste byli vážně uplně v pohodě? =DD já se u tý televize uplně klepala za vás =DDD
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jsme v pohodě, protože si na nic nehrajem , nemáme image okoukanou z TV. Jsme to prostě mi. Komu se to nelíbí ..........
výsledky: Pane Hubač nezdá se Vám to nespravedlivý vůči divákům, že nezvěřejníte výsledky. Kde je problém. Když to více lidi chce tak proč je nenapíšete?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Slíbili jsme interpretům, že další pořadí sdělovat nebudeme, aby nebylo zrejmé, kdo s kým prohrál, kdo koho porazil. Vycházeli jsem v podstatě z požadavků interpretů.
Verča: Ahojky Kabáti,byli jste úžasní!!!!!Poslala jsem Vám hlas!!!!Mooooooooooooooooooooooooooccccccc Vás prosím o to,abyste mi zaslali Vaše podpisy!!!!!!!!!!!!Předem moooooooooooooooooc děkuji!!!Vaše velká fanynka Verča!!!
Podpis prosím posílejte na tuto adresu:
Veronika Mitrengová
Oldřichovice 721
Třinec
739 61
Ještě jednou moc díííííky!!
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: O tohle si musíš napsat na naše of. stránky. P
Tomáš: Ahooj tady Tomáš, chtěl jsem se zeptat jestli se dozvím všechny výsledky tz: kdo byl případně na 2 a 3 místě, protože by mě to dost zajímalo, jinak Kabáti jsou fajn ale nevěřím tomu že se prosadí fakt sorry
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na počátku soutěže jsme slíbili, že umístění dalších interpretů, kteří se soutěže zúčastnili nebudeme sdělovat.
Ondra: Pánové převším chci pogratulovat k tomuto vítězství díval jsem se na přímí přenos a když řekli, že jste vyhráli nemohl jsem přestat skákat radostí... chci se zeptat vy jste hrali přes half-playback?? protože jsem neviděl žádné ozvučení Hurvajzových bicích...a jak se tešíte vy do Helsinek jaky z toho mate pocit??
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jo hráli jsme na hp.Jen já zpíval s Milanem na živo. Je to divný, taky se mi to moc nelíbilo. Nejlepší by bylo hrát to živě celá kapela. Takhle jsem se musel hlídat, abych to nepo....
nikdo: No to newim to je divná písnička lepší jsou Burlaci.Ale měla to vyhrat skupina Gipsy.cz
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Nikdo jim v tom nebránil. Vždyť každej měl stejnou šanci. Jsou to přeci češi, jako já nebo každej jinej. Aspoň doufám.
: Pane Hubač a sami zpěváci to pořadí ví????
I.Hubač: Nevědí.
Petra: Kabáti,měla bych na Vás 1 prosbu.Moje mamka má dnes narozeniny a posloucháme Vás celá rodina,tak jestli by jste jí nemohli neco popřát,udělalo by jí to velkou radost.Díky moc a fandíme Vám!!!!!:)
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Všechno nej k narozkám. Jsem tady pouze já, tak snad to stačí. P
Lenka: Ahoj, je "Malá dáma" opravdu písnička o ku..ě (prostitutce)? :o)
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Myslíš, že se tam zpívá o učitelce z mateřský školy?
kokr panky: kdo je ivan hubac ???
I.Hubač: Šéfdramaturg Centra dramatické, divadelní a hudební tvorby.
ivetka: Posílám velkou a upřímnou gratulaci.Smekám před klidem ,který zářil z tváří skupiny Kabát!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeji mnoho úspěchů i ve Finsku!!!!!!! A také spoustu nových úspěšných písní....
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Byli jsme klidní, protože jak se říká. Pokud nejde o život jde o h....P
Majo SK: Nazdar Pepo.Chcem sa opytat, ked si hovoril ze bude na slovensku na jesen nejake turne,bude to nieco podobne ako Corrida tour???Alebo len mensie koncerty v halách
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jedná se o tom. Tour Corrida bude dosti finančně náročný a máme obavy, že na Slovensku nenajdem sponzora. P
libuna: pro Ivana Hubače: Proč nezveřejníte celé výsledky, alespoň pořadí bez počtu hlasů (když už chápu, že nechcete prozradit malý zájem o hlasování). Z hlediska diváků hlasujících to rozhodně není fér. Je snad něco takového v pravidlech soutěže, aby bylo všechno neprůhledné a dopředu "vybrán" vítěz?
'I.Hubač: Hlasování bylo naprosto transparentní, celkem přišlo téměř 100 tisíc sms, nedomníváme se tedy, že by zájem diváků hlasovat byl malý.Žádný vítěz dopředu vybrán nebyl.
kuchťa: Jakej vztah máte ke Karlu Gottovi? jen že ta poznámka na zlatém slavíkovi o jeho tanečním umu moc směšná nebyla. A co si myslíte o eurosongu není pro vás tato soutěž něčím co vás jen otravuje??
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Nechtěl jsem být vtipnej. Co jsem viděl byla pravda . Já se snažím vždycky říkat pravdu.
tominn: Kdo byl podle vás favorit na vítězství? Ale hlavně neříkejte, že všichni, protože každý má vždycky svého JEDNOHO favorita.
I.Hubač: Bylo mi lhostejné kdo v národním výběrovém kole zvítězí, ale nebylo mi lhostejné, jak celý večer dopadne a vyzní na obrazovce.
Michaela: Pepe poslal bys za mě pozdrav Oťasovi???? Řekni mu, že je to nejlepší a nejvíc sexy kytarista na světě a dej mu za mě pusu jo???;)))) Dík pá
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Ale jo, nevím jak se na to bude tvářit Inge, tedy jeho žena. Aby na mě nežárlila.
Lukas: Muzes něco prozradit z chystaneho corrida tour, nejaka novinka oproti Dole v dole, jaky bude podium, diky
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Pokud se všechno povede, bude to opět hodně velký. Nechte se překvapit. Ještě není všechno úplně jasný.
S: Nedá se někde sehnat proslov I.Vodochodského pro obhajobu Kabátů???
I.Hubač: Obhajobu Ivana Vodochodského lze shlédnout v internetovém vysílání na stránkách www.eurosong.cz
Ewe: hele, máš nějakej zaručenej způsob proti kocovině? =D
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Den před tím nechlastat.
nikikabatova: Kabáti, chci vám vyřídit vzkaz mého taťky, pozdravuje vás klub motosršňů z Orlové, mimochodem nechceš si taky koupit mašinu??
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jezdím autem, na mašinu ještě nepřišel ten správnej čas. Jinak taky zdravím motosršně z Orlový. P
FILIP: zdarec Pepane a Ostatní členi skupiny cghtěl by se zeptat jestli v písní Burlaci na Volze to oopravdu táhnou ty lidi. díky moc kluci
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Ty lidi tam byli jenom proto, kdyby tomu kamionu co to táhnul, došla nafta. P
KabátRád.: Dejte si chlapi bachat, teď zase v některejch novinách na Vás budou házet sračky...parchanti.
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na to jsem si už zvykl. Úspěch se v českých zemích neodpouští, to je stará pravda.
Ann: Hele, jaktože je tam jenom Pepe a pan Hubač???? Vždyť tady čtu Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač on-line. Pepe kdepak máš kluky z kapely. Tipuju, že někde slaví co?? :D
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Kluci by přišli, ale ČT nemá tolik počítačů. Tak jsem to vzal já. Stejně by jsme se tady tlačili. Je tady jenom jedna židle.
ja: odpoved prosim
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na co?
Bobina: Pane Hubač Eurosong se mi moc líbil, ale nechcete přece jenom zvěřejnit výsledky kdo jak dopadl? Hodně lidi to zajímá tak moc prosím nechcete si to rozmyslet?
I.Hubač: Díky za pochvalu, ale pořadí zveřejnit nemůžeme.
Aja: Podle mne je hloupý názor na soutěž Eurosong, že není důležité zvítězit, ale nabrat další zkušenosti. To tam měli jít mladší nezkušenější, nemyslíte?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jseš si tím tak jistá? Všude ve světě jsou v oblasti hudby, asi tak o deset let Před náma. Podívej se jenom na videoklipy, nebo na zvukový snímání živejch koncertů v TV. Takže i my se máme co učit. P.
Black Jack: Čau, jak často komunikuješ s neoficiálním stránkama? Je super, že tam občas něco napíšeš.
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Snažím se, aby informace o kapele, byly přímo od zdroje a né přebíraný třeba z nějakejch debilních bulvárů. P
Majo SK: A este sa chcem Pepo opytat.Tento rok po stvrtý krat na festivale Rock fest na Slovensku.Ako sa vam paci tento festival,pretoze podla mna je uplne skvely a vzdycky sa na vas zide pekna kopa ludi. Hrozne ma to tesi ze aspon tento festival na vas mysli a myslim ze aj organizatori. Vid fest v Cerveniku a ten krasny darcek k svadbe. Pacil sa?????
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Na Slovensku je pohoda. Vždycky tam rádi jedeme. P
Vasil: Pepo, kedy budete zase vTV?
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: S Otou jdeme dneska od 20.00 hodin na ČT24.
ja: ptal jsem se uz trikrat kdy budete mit novou desku a jak se bude jmenovat
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Teď jsme vydali nový CD, nejde to chrlit, jak Paroubek sliby před volbama. Počkej, dočkáš se.
Majo SK: Ako to vidite z andelom???Bude to zasa vsetko vase???Corrida sa podarila takze je to celkom realne
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Jedeme tam, krommě Hurvajse všichni. Má už něco jinnýho.
nikikabatova: Pepe, asi to tu moc nepatří, ale jak se má Libuška?? a už se ví jestli to bude chlapeček nebo holčička?? Jsi rád, že budeš mít dalšího potomka? =)) to je asi blbá otázka.. čus a at vám to klape!! ;)
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Libuška se má dobře...teda aspoň si nestěžuje. Zatím nevíme co to bude. S jistotou víme, že to bude človíček a moc se oba těšíme. P
bedřich: pepo z tvejch vystupu nemuzu..treba ta tiskovka jak si moc nevedel o co go a nebo jak na ty desce roku..hrozne se mi libi jak ses prirozenej,na nic si nehrajes a tak!ses fakt COOL chlapík!už se tesim na turne!
Hudební skupina Kabát a Ivan Hubač: Dík, pamatuj si,
...že lež má krátký nohy
a když někdo lže a nemá k tomu vlohy,
tak může i krást nebo dokonce zabít
...a já se jdu přátelé napít.

Díky za vaše názory, ale jsem na to sám a mám toho už plný kecky. Pište na naše stránky. Vždycky po ránu sedím u PC a můžeme tedy pokecat. Ještě jednou díky.
Nic není nemožné, oléééé Corrida.
Baruška: Je i další kolo této soutěže?
I.Hubač: Národní kolo bylo pouze jedno. Nyní vítěznou kapelu čeká semifinále v Helsinkách 10.5. Bude-li mít kapela štsetí může postoupit 12. 5. do finále tamtéž.
HONZIN: Moc gratuluji vítězi eurosongu pana dramaturga bych se chtěl zeptat jestli by chtěl udělat pořad pro začínající zpěvačky a zpěváky a aby dostali smlouvu na cd a vítěze kterou zahraniční hvězdou by se rád viděl v životě měj te se hezky pane dramaturgu a vítězi eurosongu zdravím vás
I.Hubač: Pořad pro začínající zpěvačky a zpěváky byl pořad Superstar na Nově. V současné době žádný takový podobný pořad ČT nepřipravuje.
Netoužím se se žádnou zahraniční hvězdou potkat.
Unuděny divák: Proč to byla takova nuda pane Hubači? To nedokážete udělat slušnou show?
I.Hubač: Máme úplně opačné ohlasy, většina diváků byla spokojena.
 

 

seznam chatů

 

Novinky

21. 08. '07

Zachovejte nám přízeň, přípravy na Eurovision Song Contest 2008 se již rozběhly!

29. 06. '07 - Eurosong aneb Kabát jde do Evropy

V pátek 6. 7. 2007 od 22:00 na ČT2 uvádíme dokument o historicky první cestě z pražského Veletržního paláce až do finské Hartwall Areny na Semifinále Eurovision Song Contest 2007.
FOTO#1 - FOTO#2 - FOTO#3
Dokument režiséra Jana Mudry mapuje nejen vše kolem domácího Eurosongu, ale hlavně vše, co se dělo dál, od příjezdu Kabátu do Helsinek, přes zkoušky a generálky až po jejich vystoupení v Semifinále, kde bohužel jejich cesta skončila. Bude moci ale nahlédnout i do zákulisí příprav celé akce a samozřejmě i poznat řadu soutěžících z celé Evropy.

19. 06. '07

Kterého zpěváka, zpěvačku nebo snad skupinu byste rádi viděli jako našeho zástupce v příštím roce? Máte nějaké zajímavé tipy? Své favority nám napište do sekce diskuze.

archiv zpráv

Vysílání:

Eurosong aneb Kabát jde do Evropy
neděle 11. 5. 2008 ve 20:00 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 50 minut
Rok výroby: 2007
4:3

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 7169