Dva manželské páry – ale kdo vlastně patří ke komu? Ted Danson a Isabelle Rosselliniová v americkém romantickém filmu (1989). Dále hrají: S. Youngová, W. Petersen, L. Bridges a další. Režie Joel Schumacher

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Některé svatby mohou být nečekanou příležitostí k seznámení zúčastněných. Tak se stalo, že učitel tance Larry přišel se svou půvabnou energickou ženou Tish na svatbu strýčka. Setkal se tam s křehkou sekretářkou Mariou, která s manželem Tomem přichází pro změnu na svatbu své matky. Larry se cítí k Marii neodolatelně přitahován. Ten večer mezi nimi nevzplane jiskra, ale přímo požár. Tajní milenci se chtějí vrátit do svých docela spokojených životů. Maria ke svému obchodníkovi s auty a Larry k výčitkám své ženy. Je to však možné, když srdce chce něco jiného? Ukazuje se, že ve vztazích není nic stálé, vše se vyvíjí tak, jak má, i když to zúčastněným převrátí život.

Film vznikl jako remake francouzského snímku Cousin, cousine z roku 1975. Tentokrát uvidíme v hlavních rolích Teda Dansona a Isabelle Roselliniovou. Režisérem snímku je zkušený filmový hitmaker Joel Schumacher (1939).

Originální názevCousins
Stopáž109 minut
Rok výroby 1989
 ST
ŽánrFilm