Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Místo plné her, pohádek a báječných setkání. Čekají vás Jůheláci, Muf, Nová dobrodružství Černého Bleska, Taneční rozcvičky, Ovečka Shaun a bezva parta dětí ze seriálu Území bílých králů. Moderuje Lucie Pernetová

Hřiště 7 přináší pestrou skládanku pohádek, písniček, seriálů a zajímavých setkání. To s panem profesorem Martinem Hilským v cyklu Dělání, dělání jistě potěší nejen všechny ty, kteří se chtějí stát překladateli. Na paloučku se děje spousta věcí, Jů a Hele začali třídit odpad, a jak už to tak bývá, Muf se jim to snaží všemožně překazit. Můžete se těšit i na další dobrodružství Černého Bleska, ovečky Shaun a dětí i jelenů z Území bílých králů. Moderuje Lucie Pernetová.

Pohádková angličtina, Co možná nevíte (Zlatý oříšek), Nová dobrodružství Černého Bleska (Lepší lidé),Taneční rozcvičky, Ovečka Shaun (Koupel), Příběhy Jů a Hele (Jak Jů a Hele třídili odpad a Muf byl málem recyklován), Dělání, dělání (Martin Hilský), Území bílých králů (Tajná chodba)

Lepší lidé
Viky se při projížďce setkává s urozenou dívkou Phoebe Trentovou. Phoebe se k ní chová velmi povýšeně a nakonec ji vyzve, aby své síly změřily v závodě na koních. Jenny varuje Viky, že závod může být velmi nebezpečný. Phoebe je nakonec poslána zpět do Anglie a její matka je zahanbena odhalením Vikyina aristokratického původu.

Tajná chodba
Starý hajný Louš je obviněn ze založení požáru v oboře. Ing. Bajer se dozvídá, že geodeti, kteří se objevili v městečku, tu zaměřují dálnici, která má vést kolem obory a okamžitě zahajuje protestní akci. Děti se snaží sblížit svou oblíbenou učitelku s mladým lesníkem Horáčkem a zároveň se těší na vodácký výlet, který jim slíbil učitelčin bratr, novopečený manžel a otec v naději. Honza, synovec hostinského Kubáta, objeví náhodně u hřbitova vchod do tajné podzemní chodby. V oboře se objevují stopy po záhadném střelci.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 129 minut – Rok výroby: 2008 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.