Záznam z mistrovství Evropské unie ve standardních tancích a z mezinárodní soutěže v latinskoamerických tancích (2006). Režie V. Fatka

Soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích si už nalezly na televizní obrazovce své pevné místo. Mezinárodní soutěž Brno Open 2006, která se tradičně koná na počátku dubna, patří mezi prestižní soutěže světové série a je příležitostí zhlédnout výkony nejen našich, ale také zahraničních špičkových párů. Letos poprvé už zavedenou Mezinárodní soutěž světové série ve standardních a latinskoamerických tancích Brno Open 2006 obohatilo zcela nové Mistrovství Evropské unie ve standardních tancích. V této zbrusu nové soutěži se objevily páry ze Slovenska, Polska, Rakouska Finska, Holandska, Německa, Estonska, Maďarska, Francie, Litvy, Lotyšska, Anglie, Slovinska a samozřejmě České republiky.

Náš záznam přiblíží vyvrcholení celé soutěže, kterým je finále hlavní kategorie dospělých v latinskoamerických tancích Mezinárodní soutěže světové série a samozřejmě finále Mistrovství Evropské unie ve standardních tancích.

Stopáž37 minut
Rok výroby 2006
 ST 4:3
ŽánrSport