Dvě ženy, dva odlišné světy. Jedna žije v minulosti, druhá se z ní dokázala vymanit. Goldie Hawnová a Susan Sarandonová v americké komedii (2002). Dále hrají: G. Rush, E. Christensenová, S. Lopez, L. Krask a další. Režie Bob Dolman

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Americká komedie Boba Dolmana s Goldií Hawnovou a Susan Sarandonovou v titulních rolích vypráví o dvojici žen, jejichž jediným životním zájmem na konci 60. let byl rokenrol. Od té doby však uplynulo mnoho vody a „rockerky“ Suzette a Vinnie se přes dvacet let neviděly.

Z divošky Vinnie (Susan Sarandonová) se stala solidní Lavinie, manželka a matka dvou dcer, žijící v domku na předměstí. Pečuje o květiny a pořádá zahradní párty pro sousedy. Excentrická Suzette (Goldie Hawnová) však zůstala taková, jaká byla v mládí. Hrdě nosí své tetování, pozůstatek divokých časů. Když se jí však jednoho dne život sesype jako domeček z karet, vypraví se za svou jedinou kamarádkou, která by ji mohla zachránit nebo alespoň půjčit pár tisícovek. Setkání dávných rockerek je střetem dvou odlišných ženských světů. Jedna žije v minulosti, druhá se z ní dokázala vymanit. Společně se však naučí vážit si hodnoty života v přítomném okamžiku.

Originální názevThe Banger Sisters
Stopáž94 minut
Rok výroby 2001
 ST 4:3
ŽánrFilm