Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Končí prázdniny a studenti se opět vracejí do školních lavic. Začíná obvyklá školní rutina, která nestojí za větší pozornost, vždyť deset měsíců je dlouhá doba, takže i na vylepšování prospěchu je času dost. Jinak je tomu ovšem s oblečením, ve kterém přijdete první den do školy. Tomu byste se věnovat měli, neboť si tak určíte své postavení ve škole na celý školní rok…

Půvabná Cher opět na scéně… Česká televize připravila druhou 22dílnou řadu amerického komediálně laděného seriálu Praštěná holka (1997), ve které se Cher od začátku nového školního roku opět bezhlavě vrhá do všech „problémů“, které s sebou přináší dospívání: jak si vybrat toho pravého, co si na sebe obléci, jak se učesat, jak přežít den bez kreditní karty, jak přelstít učitele… jak spasit svět.

Spolu s Cher se do školních lavic vrací i její nejlepší kamarádka, okouzlující Dionne, jízlivá dračice Amber a ztřeštěná dvojice Murray a Shawn. Vše je tedy při starém: Cher i nadále se svým otcem, prominentním právníkem, probírá své neúspěchy ve škole i v lásce, snaží se mu namluvit přítelkyni… až na jednu maličkost. Při drastické dietě, kterou Cher svému otci naordinovala, došlo v jeho vizáži v nových epizodách ke změně: nejen že zhubl a povyrostl, dokonce mu ona redukční dieta změnila i obličej… Zkrátka, stal se zněl úplně jiný člověk. (Ve druhé řadě hraje otce Cher Horowitzové Dough Sheehan.)

Seriál je určen především mladým dívkám. Paroduje životní styl mladých lidí v Beverly Hills, najdeme v něm množství odkazů na současné módní návrháře, módní salony, populární americké herce, na filmy atd.

Hrají: Rachel Blanchardová (Cher Horowitzová), Stacey Dashová (Dionne), Donald Adeosun Faison (Murray), Sean Holland (Sean), Elisa Donovanová (Amber), Twink Caplanová (slečna Geistová), Dough Sheehan (Mel Horowitz), Wallace Shawn (pan Hall).

Originální názevClueless II / Back to School
Stopáž21 minut
Rok výroby 1997
 ST 4:3