Pořad Regiony ČT24 s datem 25. dubna se budou ještě věnovat jarním povodním. Nejpostiženějším průmyslovým areálem v povodí řeky Moravy byl závod Fatry Napajedla. Vedení v předchozích týdnech zatopené společnosti je rozhořčené natolik, že mluví dokonce o odchodu z regionu v případě, že se protipovodňová zabezpečení nezlepší.

O situaci ve městě budou diskutovat Irena Brabcová, místostarostka Napajedel a Pavel Bíza, technicko provozní ředitel Povodí Moravy.

Vidnava na Jesenicku se může stát fungujícím hraničním přechodem. Dnešek je pro budoucnost tohoto místa velmi důležitým okamžikem. V česko-polském pohraničí totiž jednají expertní skupiny z české i polské strany. Jestli bude závěrem jejich jednání ANO pro nový hraniční přechod, prozradí v Regionech ČT24 reportérka České televize Martina Konvičná.

Regiony a kraje České republiky v kompletním zpravodajském přehledu. Pohled do krajů i obcí, problémy místních samospráv, témata mimo „velkou“ politiku. To jsou Regiony ČT24, podrobná sonda do českých, moravských a slezských končin. S bohatým obrazovým materiálem, s reportéry na místě, rozhovory a živými vstupy.

Premiéra každý všední den ve 20:33 na ČT24.

E-mail: regionyct24@ceskatelevize.cz

Stopáž24 minut
Rok výroby 2006
 P 4:3