Kde jsem:

Cestujte s Českou televizí

Simona Weiss — Lidé — Česká televize

psycholožka

Simona Weiss je diplomovaná praktická psycholožka. Narodila se v Praze a přestože posledních 22 let žila a působila především v zahraničí, zůstala srdcem Češka. 

Vystudovala praktickou psychologii ve Švýcarsku a absolvovala NLP – výcvik na „Leadership Academy“ Anthony Robbinse v USA. Poslednich 20 let si rozšiřovala vzdělání v oblastech osobního růstu, léčby na buněčné úrovni, práce s emocemi, psychosomatiky, psychoonkologie, hypnózy, EFT, autogenního tréninku a vizualizace.

Nechala se vyškolit u světově velmi úspěšných trenérů, lékařů a lektorů, jako je Dr. Carl Simonton, Anthony Robbins, Colin C. Tipping, Brandon Bays, Dr. Rüdiger Dahlke nebo Dr. Reto Wyss. Má dlouholeté terapeutické zkušenosti  s klienty ve vlastní psychologické praxi ve Švýcarsku. Mezi její klienty patří také vrcholoví sportovci, umělci, manažeři, podnikatelé, majitelé velkých firem i úspěšní koučové.

Nabízí poradenství, lektoruje a moderuje v češtině, němčině a angličtině.

Přes deset let působí jako senior-trénerka, lektorka mezinárodních seminářů a moderátorka velkých kongresů. Díky její pozitivní energii, oddanosti a schopnosti se láskyplně vcítit, vytváří se svým týmem na seminářích atmosféru, která lidem napomáhá se naladit a plně prožít i hluboké vnitřní procesy.

Mezi její silné stránky patří schopnost pracovat s lidmi nejen na vědomé, ale především na podvědomé úrovni, povzbuzovat ostatní, aby začali žít skutečně autenticky, v souladu se svými hodnotami a potřebami, a učí je, jak řešit potíže a dosáhnout trvalých změn, jak se lépe vyrovnávat se životními výzvami, porozumět komplikovaným situacím a získat více sebevědomí a sebedůvěry. Lidé se naučí získat energii a radost, uvědomí si, že je třeba svůj život začít tvořit podle svých představ, věřit si a svým schopnostem, mít odvahu odhalit své vize a uskutečnit je.

Odkazy