iVysílání

neděle 31. 5. 2020 o
v
  • 06:00 Wiadomości w języku polskim
  • 17:00 Šachy
Další u
06:00
  • 06:00 Zajímavosti z regionů (Praha)
  • 06:00 Zajímavosti z regionů (Brno)
  • 06:00 Zajímavosti z regionů (Ostrava)
  • 06:35 Bakaláři: Užovka
  • 06:50 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
  • 08:15 Úsměvy (jen bonusy)
  • 08:55 Polopatě
  • 10:00 Toulavá kamera
  • 10:35 Objektiv
  • 06:00 Koulelo se jablíčko: Červík Pepík a chroust jménem Toust
  • 06:05 Včelka Mája – nové příběhy: Namaluj mi Včelomeda
  • 06:20 Bali: Příliš mnoho pohádek
  • 06:30 Sněhulák Albi
  • 06:35 Prasátko Peppa
  • 06:45 Dívky s posláním: Výpadek
  • 06:55 Websterovi 13/13: Prababička
  • 07:05 Včelka Mája – nové příběhy: Soukromý majetek
  • 09:00 Československý filmový týdeník
  • 09:10 Hledání ztraceného času: Když byla v Praze neděle
  • 09:35 Velká vlastenecká válka: Válka s Japonskem
  • 10:30 Nedej se: Zoufalé volání sýčka
  • 10:55 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města
  • 11:05 Češi zachraňují: Češi zachraňují... opice kahau v Indonésii
  • 11:30 Příběhy zvědavých přírodovědců: Neviditelné šelmy aneb O rysech, medvědech a vlcích
  • 11:50 Obdivuhodný svět přírody: Serval, skokan savany
  • 07:00 Zprávy
  • 07:05 Z metropole
  • 07:32 Archiv ČT24
  • 08:00 Studio 6 Víkend
  • 06:00 Aerobik: ME 2019 Polsko
  • 06:00 O pohár prezidenta ČTS
  • 08:30 Panorama
  • 09:05 Cyklotoulky: Albrechtice v Jizerských horách a okolí
  • 09:15 Sokol žije
  • 09:40 Sokolský zpravodaj
  • 09:55 Archiv D: Poslední hora
  • 10:25 Evropská liga UEFA: Evropská liga UEFA
  • 11:15 Studio fotbal: Dohráno
  • 06:00 Koulelo se jablíčko: Červík Pepík a chroust jménem Toust
  • 06:05 Včelka Mája – nové příběhy: Namaluj mi Včelomeda
  • 06:20 Bali: Příliš mnoho pohádek
  • 06:30 Sněhulák Albi
  • 06:35 Prasátko Peppa
  • 06:45 Dívky s posláním: Výpadek
  • 06:55 Websterovi 13/13: Prababička
  • 07:05 Včelka Mája – nové příběhy: Soukromý majetek
  • 09:00 Draci v hrnci: Bramborové slíže z kopanické spíže
  • 09:20 Treflíci: Ukolébavka
  • 10:55 Ronja, dcera loupežníka (seriál): Nekonečný boj I.
  • 11:20 MasterChef Junior 12/16
12:00
  • 12:00 Otázky Václava Moravce
  • 13:00 Zprávy
  • 13:05 Křesadlo
  • 12:20 Sváteční slovo
  • 12:25 Příběhy obrácení 6/6
  • 12:50 Uchem jehly
  • 13:20 Kaple - duše rodů: Valtice
  • 14:15 Spolu na hranici: Na kolech
  • 14:40 Hannibal: Římské tažení
  • 15:35 Osudové lásky: Spalující roky kancléře Metternicha
  • 12:00 Otázky Václava Moravce
  • 13:00 Zprávy
  • 13:05 Otázky Václava Moravce
  • 14:00 Studio ČT24
  • 12:25 Panorama
  • 12:40 Parta Maraton
  • 13:30 Proti hendikepu
  • 13:45 Olympijský magazín
  • 14:10 MS 2019 - cesta mistrů z JAR
  • 15:30 Fotbal: Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice
  • 12:10 Už tam budem?
  • 13:10 AZ kvíz junior
  • 13:35 Život po dinosaurech: Rostliny
  • 13:40 Papírový přístav
  • 13:50 Papírový přístav
  • 15:15 Papírový přístav
  • 15:25 Papírový přístav
  • 15:40 Datová Lhota: Kde to vázne?
  • 15:45 Vynalézáme s přírodou
16:00
  • 16:05 Dívka na koštěti
  • 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Ryby
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:52 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:55 Země a města světa IV.: Madagaskar plný života
  • 18:45 Méďové II.: Méďové se rodí v lednu
  • 18:55 Archiv D: Poslední hora
  • 19:20 Zajímavosti z regionů (Ostrava)
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Zprávy
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:50 Počasí v regionech
  • 19:52 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 18:40 Sport 2019: Lední hokej 2019
  • 17:25 Dívky s posláním: Nepřestávej objevovat
  • 17:35 Dívky s posláním: Příšera Heartlaku
  • 17:45 Pan Tau: Pan Tau a velký ples
  • 18:15 Šmoulové: Šmoulata/Šmoulové a wrestlingový zápas
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 Méďové II.: Méďové se rodí v lednu
  • 18:55 Moji kamarádi Tygr a Pú
  • 19:40 Máša a medvěd: Dvě na jednoho
20:00
  • 20:10 Uzly a pomeranče
  • 21:40 168 hodin
  • 22:10 Pumpaři od Zlaté podkovy
  • 23:40 Detektiv Endeavour Morse: Zmizelý
  • 22:15 Švadlena
  • 20:05 Události v kultuře
  • 20:25 Studio ČT24
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:40 Události v kultuře
  • 20:05 Československé sportovní století: Kanoistika
  • 20:15 Studio fotbal: Dohráno
  • 21:05 Sport 2019: Lukáš Krpálek 2019
  • 21:35 Fotbal: Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice
  • 23:20 Studio fotbal: Dohráno
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:20 Echo Pražského jara 2020
  • 20:25 Románská noc ve Filharmonii Hradec Králové
  • 21:55 Andrea Bocelli: Cinema
  • 23:15 Oldřich Mikulášek, bard moravský
  • 23:45 Bauhaus – Nová doba 1/6: Po válce
24:00
  • 01:10 Bolkoviny
  • 02:05 13. komnata
  • 02:30 Sváteční slovo
  • 02:35 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna
  • 03:05 Chalupa je hra
  • 03:25 Bydlení je hra
  • 03:50 Hobby naší doby
  • 04:15 Pod pokličkou
  • 04:40 Kuchařská pohotovost
  • 05:10 Rajské zahrady: Vrchotovy Janovice
  • 05:30 Zajímavosti z regionů (Praha)
  • 00:15 Služebnou v pekle
  • 01:15 Města zločinu: Detroit
  • 02:05 Kvarteto (cyklus)
  • 02:35 Válečné stroje: Závody ve zbrojení
  • 04:10 Před půlnocí
  • 04:35 Cesty víry: Modlitby ze skla a betonu
  • 05:00 Folklorika
  • 05:20 Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje?
  • 05:25 Rodinné křižovatky
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Otázky Václava Moravce
  • 01:10 Otázky Václava Moravce
  • 00:05 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:15 ME v krasobruslení 2019 Bělorusko: Závěrečná exhibice
  • 02:50 Evropská liga UEFA: Evropská liga UEFA
  • 03:40 Sport 2019: Lední hokej 2019
  • 05:05 Sokol žije
  • 05:30 Sokolský zpravodaj
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:30 Bauhaus – Nová doba 2/6: Princ thébský
  • 01:15 Karajan versus Bernstein. Bitva gigantů
  • 02:10 Tajnosti slavných obrazů: Rembrandt
  • 03:05 Na moll...
  • 03:40 Terra musica
  • 04:05 Uchem jehly
  • 04:35 Notes
  • 05:15 Evropa jedna báseň: Edvins Raups