iVysílání

čtvrtek 4. 3. 2021 o
v
  • 07:35 Učíme se s Noddym
  • 10:59 ČT24 Plus: Schůze Poslanecké sněmovny, Schůze Senátu, Vládní interpelace
  • 14:00 Záznam z jednání schůze Senátu PČR
  • 20:06 Epicentrum
Další u
06:00
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 14:00 Bakaláři: Lalůček
  • 15:05 Profesionálové (seriál): Nedotknutelní
  • 12:10 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6
  • 13:05 1936: Nacistický olympijský sen
  • 14:00 Velké stroje zblízka: Mamutí vlak
  • 14:45 Stalingrad (dokument): Ve znamení Uranu
  • 15:35 Evropa dnes: Víno - budoucnost je bio
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády
  • 12:05 Panorama
  • 12:55 Československé sportovní století: Atletika MS
  • 13:05 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 14:20 Volejbalový magazín
  • 14:40 Studio fotbal: Extra
  • 15:05 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 15:55 Světový pohár v biatlonu 2020/21: Česko
  • 12:05 Červený traktůrek
  • 12:15 Holčička z iglú: Model
  • 12:25 Peg + Kočičák: Problém s megaobchoďákem
  • 12:40 Berta a Ufo 6/13: Dobrodružství s chobotnicí
  • 12:45 Čtení do ouška: Ezopovy bajky
  • 13:00 Výtvarka!
  • 14:20 Želvy ninja (seriál): Hněv tygřího drápu
  • 14:40 AZ kvíz junior
  • 15:05 Hvězdičky: Tomáš
  • 15:15 Austin a Ally: Klučičí písně & bobříci
  • 15:35 Hrajeme si s haraburdím
  • 15:55 Sám v muzeu: Welzlovy sněžnice
16:00
  • 16:45 Všechno, co mám ráda
  • 17:15 AZ-kvíz
  • 17:40 Černé ovce
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:56 Branky, body, vteřiny
  • 16:05 Folklorika: Místa k zastavení
  • 16:30 Design 1/17: TGV, restart francouzské železnice
  • 17:00 Tisíc chutí ulice: Tchaj-wan
  • 17:50 Generálové 5/6: Pořádek si už uděláte sami
  • 18:45 Berta a Ufo 7/13: Nečekaný závod
  • 19:00 Dobrodružství vědy a techniky: Vlček etiopský - vzácná psovitá šelma
  • 19:25 Vesnicopis: Vesnice Plzně
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:03 Studio ČT24
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:54 Sněhové zpravodajství
  • 19:56 Branky, body, vteřiny
  • 17:30 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 18:40 Běžkotoulky: Lipensko
  • 18:55 Halové ME v atletice 2021 Polsko
  • 16:17 Roger: Váza
  • 16:31 Dofus: Kerubovy poklady: Hacienda lásky
  • 16:45 Země patří Luně
  • 16:55 Olí a Jůla: Sladké chvíle ve Skotsku
  • 17:10 Cvičíme se Sportíkem: Sportíkovy písničky II
  • 17:20 Kouzelná školka
  • 17:50 Dynotrax: Leposauři
  • 18:15 Šmoulové: Prodavač zázraků
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 Berta a Ufo 7/13: Nečekaný závod
  • 19:40 Mášiny strašidelné příběhy: O příšerách
  • 19:45 Čtení do ouška: Ezopovy bajky
20:00
  • 20:15 Doktor Martin: Ospalá díra
  • 21:05 Gejzír
  • 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou
  • 22:35 Na stopě
  • 23:00 Místo činu - Berlín: Na správné cestě
  • 20:00 Nádherná Jižní Korea 2/2
  • 21:00 České zázraky: Psychiatr, který odhalil tajemství krve
  • 21:30 Zakázaný Bůh 9/13: Skrytá církev Koinotes
  • 23:10 Queer: Mlčení o Krškovi
  • 23:35 Fargo: Dům zvláštního určení
  • 20:05 90’ ČT24
  • 21:00 Byznys ČT24
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 23:00 Předpověď počasí
  • 23:05 Zprávy ve 23
  • 23:44 Události v kultuře
  • 20:45 Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz
  • 22:25 Světový pohár ve snowboardingu 2020/21: Gruzie
  • 23:55 Branky, body, vteřiny
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:15 Nalezený ráj
  • 21:45 Umělci a láska: Lee Millerová a Man Ray
  • 22:15 Ella Fitzgerald, první dáma jazzu
  • 23:45 Rolling Stone: Fenomenální časopis 5/6
24:00
  • 00:30 AZ-kvíz
  • 01:05 Na forbíně TM
  • 01:45 Banánové rybičky: Jak využít zlomyslnost
  • 02:10 Dobré ráno: Tak akorát
  • 04:40 Sváteční slovo
  • 04:45 13. komnata
  • 05:15 Černé ovce
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 00:30 Fargo: Bůh nemilosrdenství
  • 01:15 Ta naše povaha česká: Billboardy
  • 01:45 Před půlnocí
  • 02:10 Ochránce
  • 02:35 Případ pro ombudsmanku: Policejní zásahy
  • 03:05 Defilé 2007
  • 03:55 Folklorika: Oživená muzea
  • 04:15 Cesty víry: Misionářem v Máchově kraji
  • 04:35 Poutní místa
  • 04:55 Babylon
  • 05:20 Náš venkov: Hurá na úřad
  • 05:50 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 00:05 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 01:15 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 02:05 MS v klasickém lyžování 2021 Německo
  • 03:20 Světový pohár v biatlonu 2020/21: Česko
  • 04:35 Magazín SP v alpském lyžování
  • 05:00 Svět motorů: Speciál
  • 05:20 Studio fotbal: Extra
  • 05:45 Branky, body, vteřiny
  • 00:25 ArtZóna
  • 01:20 Emoce v umění 8/24: Žárlivost
  • 02:05 Edgar Allan Poe
  • 03:00 Památky na prodej: Zemědělská usedlost Borovnice
  • 03:20 Notes
  • 03:55 Terra musica
  • 04:25 Poutní místa
  • 04:40 Expremiéři: Stanislav Gross
  • 05:10 Události v kultuře