iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 11. 2019
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
22433
zhlédnutí

StarDance X ...když hvězdy tančí

Kolem dokola

Jubilejní 10. řada taneční soutěže.

4 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jana Martínková 11.11.2019 15:28 (!) reagovat 21 + - 42

Dobrý den, velmi jsem se na pořad opět těšila, ale moc mě netěší.Sama se ptám proč: Markovi(jestli ho mohu takto oslovit)někdy nerozumím, utíká mi pointa,jsou tam trochu hluchá místa a hlavně protěžování určitých osobností je úplně evidentní, nespravedlivé a hlavně to uškodí té osobnosti. Já rozhodně nejsem uchvácená tělíčkem, zlatíčkem, atd. a to jsem Gabrielu podporovala i na lyžích. Přece každý něco umí a něčím vyniká. Naopak velice příjemní jsou ti "méně známí" a moc jim držím palce. Jinak všem přeji hodně sil a správných tanečních kroků ať přes patu nebo špičku.

Pítrs 11.11.2019 15:57 (!) reagovat 70 + - 18

Gábina zcela evidentně protežovaná není. Kupříkladu Zdeněk Chlopčík ji solí jak a kde to jen jde. Jak znám Honzu Tománka, tak slova o tělíčku by řekl každé dámě i více prostorově řešené. Následující slova Zdeňka o zádíčkách a hlavičce byly výsměchem Honzovi. Zdeněk se očividně snaží Honzu shodit, zesměšnit. Zřejmě se cítí být ohrožen v pozici nepsaného šéfa poroty. Proto ta ironie, výhrůžné pohledy apod.

Marie 11.11.2019 17:22 (!) reagovat 63 + - 20

Nad tím přemýšlím už delší dobu. Pan Honza Tománek sesadil pana Chlopčíka "z prvního postu". Myslím, že to neudělal záměrně, prostě se to stalo. Je příjemnější, než p. Chlopčík, neprosazuje se za každou cenu, nepředvádí se, hodnotí věcně. A lidé se přikloňují na jeho stranu, čekají na jeho hodnocení. Pan Chlopčík to nedokáže "překousnout" a tak je nepříjemný, záměrně hodnotí vždy jinak, než pan Tománek. Je to zjevné a nepříjemné.

Související