iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 2. 2011
12:55 na ČT2

1 2 3 4 5

21 hlasů
2953
zhlédnutí

Hledám práci

Tomáš našel práci – po čtyřech letech — Co na sebe, když jdete na konkurz — Firma, která jede — Flexibilita — Hravý manažer — Karel Novák

26 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tomáš našel práci – po čtyřech letech

  0:24 do playlistu

  Tomáš našel práci – po čtyřech letech
  Hlava čtyřčlenné rodiny, třiačtyřicetiletý Tomáš byl dlouho bez práce, marně ji sháněl poslední čtyři roky. Když už to vypadalo slibně, když už se zdálo, že má nové místo nadosah, nikdy to nakonec nedopadlo. Tomáš má totiž pouze základní školu a to se ve firmách, kam chtěl nastoupit, zdálo málo. Od ledna pracuje v kladenské ocelárně. Byli jsme se za ním v jeho novém zaměstnání podívat.

 • Co na sebe, když jdete na konkurz

  5:45 do playlistu

  Co na sebe, když jdete na konkurz
  Až půjdete žádat o práci, dobře si rozmyslete, co na sebe. Zapomeňte na šeď, ale i na velkou extravaganci. V poradně si tentokrát s vizážistkou Hanou Matysovou ukážeme, jak se obléknout, abyste udělali na konkurzu dojem.

 • Firma, která jede

  10:43 do playlistu

  Firma, která jede
  I v Česku najdete firmy, které zná celý svět. Jedna taková sídlí ve Slaném a vyrábí nemocniční lůžka, matrace a nejen je. Pracuje pro ni v Česku i ve světě přes sedm set lidí, její výrobky se prodávají ve více než sedmdesáti zemích světa. Zakladatel firmy Zbyněk Frolík si vychoval nástupce, kterému nedávno předal velení. Jaké mají plány? Prozradí svůj recept na úspěch? A jak jsou ve firmě spokojení lidé, kteří tam pracují?

 • Flexibilita

  16:44 do playlistu

  Flexibilita
  Flexibilita, to je slovo, které rádi používají šéfové, když si hledají nové zaměstnance. Co všechno se v tomhle pojmu schovává, o tom bude tentokrát naše naučná rubrika.

 • Hravý manažer

  18:22 do playlistu

  Hravý manažer
  Marcel Vinc je výrobní ředitel české pobočky dánské firmy, jejíž kostičky s chutí skládá celý svět. Přijal naši výzvu, na chvíli opustí svou ředitelskou židli, vyhrne rukávy a zkusí si práci svých podřízených.

 • Pracovní nabídky
 • Karel Novák

  23:32 do playlistu

  Karel Novák
  Pro radu, jak uspět v práci, si půjdeme za mužem, který velí celému českoteleviznímu zpravodajství. Jmenuje se Karel Novák a rozhodně je to člověk, kterému nechybí kuráž. Za prací se na čas klidně odstěhoval z Prahy do Ostravy.

Přehrát vše

Související