iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 2. 2011
12:55 na ČT2

1 2 3 4 5

33 hlasů
1665
zhlédnutí

Hledám práci

Práce na horách — Jak udělat dojem — Ještěd — Curriculum vitae — Práce u horské služby — Leopold Sulovský

25 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Práce na horách

  0:13 do playlistu

  Práce na horách
  Andrea je mladá, svižná holka z Liberecka, která se vyzná v tom, co se nosí. Vystudovala textilní průmyslovku a chvíli věřila, že by mohla jít i na textilní vysokou. Vyšly jen dva semestry. Místo vysoké – úřad práce. Tři měsíce poctivě navštěvovala svou zprostředkovatelku, ale protože není líná, sama dumala, jak by si pomohla. A vyšlo to. Od ledna dělá servírku na chatě v Jizerských horách. I když má smlouvu jen na zimu, je ráda, že má práci.

 • Jak udělat dojem

  5:51 do playlistu

  Jak udělat dojem
  Na konkurz se určitě vyplatí jít upravený, čistý, voňavý. Vizážistka Hana Matysová prozradí pár triků, jak o sebe dbát a udělat na výběrovém řízení dojem.

 • Ještěd

  10:03 do playlistu

  Ještěd
  Máte-li sen, nad kterým všichni okolo kroutí hlavou, nenechte se uzemnit, jen směle za ním. Petr Šmaus je důkazem toho, že stačí chtít a mít trochu štěstí – a můžete si pronajmout nejslavnější vysílač, hotel, restauraci a vyhlídku v Česku. Ze ztrátového podniku udělal ziskový, dává v něm práci lidem a sám má radost, že všechno klape. A přidá radu, jak na to, pokud i vy máte chuť podnikat v jeho oboru.

 • Curriculum vitae

  16:48 do playlistu

  Curriculum vitae
  Co je to CV neboli curriculum vitae? A co všechno do něj patří? Vysvětlíme v naší nové rubrice.

 • Práce u horské služby

  20:22 do playlistu

  Práce u horské služby
  Jako náčelník horské služby v Jizerských horách se René Mašín v práci rozhodně nenudí. Každou chvíli někoho hledá či zachraňuje. Jednoduše takový jizerskohorský Superman. Půjdeme s ním do práce. René Mašín mimo jiné prozradí, co všechno musí člověk umět a zvládnout, aby mohl také pracovat u horské služby.

 • Pracovní nabídky
 • Leopold Sulovský

  23:33 do playlistu

  Leopold Sulovský
  Jak dosáhnout toho, po čem toužíme, jak uspět – v práci i kdekoli jinde, o tom bude pravidelně naše rozlučková rubrika. O svůj recept na úspěch se s vámi v našem horském díle podělí muž, který se jako první Čech vyšplhal na Mount Everest. Horolezec Leopold Sulovský.

Přehrát vše

Související