iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 12. 2011
13:00 na ČT2

1 2 3 4 5

7 hlasů
21340
zhlédnutí

Hledám práci

Ohlédnutí: Milan — Cesta k úspěchu — Ohlédnutí: Zlatuše — Když se nedaří — Ohlédnutí: Míša a Eva — Zpátky nahoru — Ohlédnutí: Eva

26 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ohlédnutí: Milan

  0:25 do playlistu

  Ohlédnutí: Milan
  S osmačtyřicetiletým Milanem z Brušperka nedaleko Ostravy jsme se seznámili na počátku roku. Bývalý huťař byl bez místa a ze všech sil s tím chtěl něco udělat. Plánoval, že se postaví na vlastní nohy a začne podnikat v oboru hodinový manžel. Stalo se?

 • Cesta k úspěchu

  6:03 do playlistu

  Cesta k úspěchu
  Krom mnoha příběhů jsme vám letos zprostředkovali i spoustu dobře míněných rad. Své pracovní know-how vám nabídli i lidé výjimeční. Mluvili třeba o tom, kudy vede cesta k úspěchu.

 • Ohlédnutí: Zlatuše

  8:29 do playlistu

  Ohlédnutí: Zlatuše
  Ještě než přišlo jaro, zastavili jsme se v Brně u energické paní Zlatuše. Dáma, která asistovala partičce vojáků a za prací neváhala cestovat až do Prahy, byla dlouho bez místa. My jsme se s ní viděli ve chvíli, kdy se jedno rýsovalo. A jak to dopadlo?

 • Když se nedaří

  12:15 do playlistu

  Když se nedaří
  Krize – a nejen ty pracovní – potkávají i lidi úspěšné. Právě ti se nám svěřili, kdy a jak hledali cestu zpátky nahoru.

 • Ohlédnutí: Míša a Eva

  13:48 do playlistu

  Ohlédnutí: Míša a Eva
  Dvě pohledné mámy z Olomouce, Míša a Eva, s námi v březnu řešily svůj pracovní problém: oběma ještě na rodičovské dovolené zaměstnavatel vzkázal, že už pro ně nebude mít místo. Byli jsme se zeptat, jak se holkám daří dnes.

 • Zpátky nahoru

  18:29 do playlistu

  Zpátky nahoru
  Bez práce a bez vyhlídek byli v životě i mnozí z těch, kteří patří do kategorie úspěšných. Vzpomínali, kdo či co jim pomohlo zpátky na nohy. A tohle vzkazují vám všem, kteří sháníte práci.

 • Ohlédnutí: Eva

  20:54 do playlistu

  Ohlédnutí: Eva
  Práci s námi letos hledala taky Eva z Karviné. Když jsme se viděli poprvé, právě jí začínal rekvalifikační kurz na ošetřovatelku. Slibovala si od něj práci. Co myslíte, našla?

Přehrát vše

Související