iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2013
14:55 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
3758
zhlédnutí

Cesty víry

Bratr Ondrejko

Poutavý životní příběh nevidomého romského evangelického kazatele Ondreje Kováče

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

František 24.2.2013 20:42 (!) reagovat 15 + - 3

Obdiv

Jsem sice jiného vyznání, ale musím vyjádřit velký obdiv pro tohoto člověka ... opravdu velká inspirace pro nás zdravé... jak si někdy stěžujem a říkáme si že už nemůžeme... co má říkat on? nádhera... děkuji

František 3.3.2013 19:59 (!) reagovat 1 + - 1

Bůh není stranický?

co je s Váma lidi? jsem snad jediný kdo poslal zprávu abych se vyjádřil k bratru Ondrejkovi? a proč? ... protože je to rom? kliknout na ručičku nahoru myslím nestačí ... škoda, veliká škoda... to co je ve skutcích apoštolů - že Bůh není stranický ale v KAŽDÉM národě (i mezi romy) je mu přijatelný ten kdo se ho bojí a působí spravedlnost... to už neplatí?
Lidi styďte se ... sami před sebou... a o Bohu raději mluvit nebudu... nevím jak bych mu to vysvětlil :-/

pro michala 10.3.2013 21:12 (!) reagovat 1 + - 1

Vylety do Rima a dalsi

to ste na to Michale Ludviku opravdu tedy kapnul, ze se nevenujete ciste jen pomoci nemocnym je pravda, ze dostavate od mesta statisice diky vladnuti sveho predsedy ve meste + vyse napsane je pravda, bohuzel.

Pavel Ludvik 11.3.2013 10:54 (!) reagovat 0 + - 1

Lez?

Myslis si Michale, ze opravdu jediny clovek vi pravy stav veci, o vyletech do Rima a dalsich skutecnostech, z nichz nektere byly vyse popsane? O lzich, polopravdach a tak je to jinak!

Související