iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 7. 2009
06:59 na ČT2

1 2 3 4 5

42 hlasů
1777
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes z Letní filmové školy v Uherském Hradišti. Soutěžní otázka, reportáže: Zpěvačka Suzanne Vega zavítala na jih Moravy, Dílna mladé publicistky, Novinky na Letní filmové škole. Beseda s Pavlem Bednaříkem, ředitelem Letní filmové školy, beseda s Liborem Karáskem, starostou města Uherské Hradiště o podpoře LFŠ, živé vystoupení skupiny Gitans Blancs

 • Visegrádský horizont

  2 do playlistu

  Visegrádský horizont
  Blesková soutěž pro děti, reportáž: Miniportrét jubilantky Věry Chytilové. Beseda s slovenskými filmovými režiséry Ondrejem Šulajem a Zuzanou Piussi nejen o jejich tvorbě.

 • Fokus: Rakousko

  3 do playlistu

  Fokus: Rakousko
  Výsledky dětské bleskové soutěže, reportáž: Profil držitele Zlaté palmy z letošních Cannes Michaela Haneke, beseda s Hanekeho dvorním kameramanem Christianem Bergerem nejen o jeho spolupráci se slavným režisérem, ale také o vlastní tvorbě, kterou na LFŠ představuje. Beseda s místostarostou Uherského Hradiště Evženem Uherem o dalších kulturních akcích pořádaných městem. Beseda s Petrem Korčem, předsedou Asociace českých filmových klubů o organizaci Letní filmové školy. Skupina Gitans Blancs ŽIVĚ.

 • Zamrzlý obraz - film a komiks

  4 do playlistu

  Zamrzlý obraz - film a komiks
  Beseda o důvodech, proč kraj podporuje kulturní život v regionu, s náměstkem hejtmana Zlínského kraje Liborem Lukášem, beseda na téma: Zamrzlý obraz – film a komiks s komiksovým publicistou Tomášem Matějíčkem a dramaturgem cyklu Jiřím Flíglem, reportáž: Avantgardní filmařka Mara Mattuschka, beseda o spolupráci slovenské a české Asociace filmových klubů - opět s Petrem Korčem a Petrem Dubeckým, skupina Gitans Blancs ŽIVĚ.

 • Jiná Belgie

  5 do playlistu

  Jiná Belgie
  Výsledky divácké soutěže, reportáž: „Neviditelné“ profese na LFŠ, beseda s belgickým filmovým režisérem, dokumentaristou a pedagogem Thierrym Zéno, autorem jediného hraného filmu Svatební váza a dramaturgem Alešem Stuchlým o cyklu Jiná Belgie, skupina Gitans Blancs ŽIVĚ.

Přehrát vše

Související