iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 10. 2011
17:45 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1065
zhlédnutí

Kultura.cz

Mezinárodní festival v Jihlavě — Na Kritické židli Honza Dědek — KomiksFEST! a Vojtěch Mašek

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor týdne: Mezinárodní festival v Jihlavě

  3:34 do playlistu

  Rozhovor týdne: Mezinárodní festival v Jihlavě
  Fanoušci dokumentárního filmu slaví svůj svátek. Po roce opět proběhne Mezinárodní festival v Jihlavě. Byl založen roku 1997 skupinou studentů jihlavského gymnázia a do dnešní doby vyrostl v největší festival věnovaný autorskému dokumentárnímu filmu ve střední Evropě. Tradičním mottem festivalu je slogan "Myslet filmem!". Na co se můžeme v letošním roce těšit - to nám v Rozhovoru prozradí ředitel festivalu Marek Hovorka a dokumentarista Martin Mareček.

 • Buďte v obraze
 • Na Kritické židli Honza Dědek

  13:14 do playlistu

  Na Kritické židli Honza Dědek
  Na Kritické židli zhodnotí hudební publicista Honza Dědek nejnovější album PJ Harvey Let England Shake v souvislosti s jejím prvním tuzemským koncertem a poněkud nedotažený překlad knihy Stephena Millera o Johnny Cashovi z nakladatelství Volvox Globator.

 • Portrét: KomiksFEST! a Vojtěch Mašek

  18:35 do playlistu

  Portrét: KomiksFEST! a Vojtěch Mašek
  V pátek 28. října odstartuje na několika místech v Praze již šestý ročník mezinárodního komiksového festivalu KomiksFEST!, jehož mottem zůstává Komiks unlimited! A proto jsme se rozhodli dnešní Portrét věnovat mladému a talentovanému autorovi komiksů Vojtěchu Maškovi. Tento libretista a výtvarník vystudoval scenáristiku na FAMU a spolu s Džianem Babanem je členem Monstrkabaretu Freda Brunolda. Kromě mnoha komiksů uvidíte i ukázku z animovaného filmu Radio Kebrle, na jehož scénáři se tahle invenční dvojice podílela.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související