iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 5. 2011
19:30 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
1664
zhlédnutí

Kultura.cz

Festival Psycho Film - Láska v hrobě Davida Vondráčka — Na kritické židli publicistka Pavlína Blahotová — Jaryn Janek – Ty lidi

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor týdne: Festival Psycho Film

  5:00 do playlistu

  Rozhovor týdne: Festival Psycho Film
  Od 3. do 5. června se v Praze už počtvrté koná Psycho Film - festival pro všechny, kteří mají mozek a nebojí se jej používat. Stejně jako v uplynulých letech nabízí možnost zhlédnout několik desítek hraných i dokumentárních filmů z oblasti psychiatrie, psychologie a sexuologie. S režisérem Davidem Vondráčkem budeme hovořit o jeho novém časosběrném dokumentu, který má na festivalu premiéru. Na osudech a vztahu dvou bezdomovců - Jany a Honzy - bez příkras a s ironií zachycuje snímek Láska v hrobě, jaké je to být v současné České republice úplně na dně.

 • Na kritické židli publicistka Pavlína Blahotová

  11:41 do playlistu

  Na kritické židli publicistka Pavlína Blahotová
  Publicistka Pavlína Blahotová na designové Kritické židli pochválí předního českého výrobce sedacího nábytku z ohýbaného dřeva, který získal pověstný "červený puntík" neboli Red Dot Design Award 2011 za křeslo Merano. Kriticky pak zhodnotí fakt, že jeden nejmenovaný mezinárodní nábytkový koncern v reklamě na svůj výrobek zneužil slavného závěsného křesla Bubble Chair.

 • Portrét: Jaryn Janek – Ty lidi

  16:10 do playlistu

  Portrét: Jaryn Janek – Ty lidi
  Pod jménem Jaryn Janek se skrývá baskytarista, který na tuzemské scéně prošel řadou větších či menších kapel. Na svou první sólovou desku Ty lidi přizval několik zpěvaček - od Lenky Dusilové přes Martinu Fišerovou až po Evu Turnovou z The Plastic People of the Universe. V písničkách se mísí folk, jazz i čistá alternativa. Debutové album bylo pokřtěno 13. května v pražském klubu Jazz Dock a my jsme byli s kamerou u toho.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související