iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 1. 2011
08:00 na ČT2

1 2 3 4 5

51 hlasů
2172
zhlédnutí

Kultura.cz

Herec Ondřej Malý — Publicista Josef Moucha — Architekt Ondřej Císler — Herec Filip Švarc

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nenechte si ujít v neděli

  0:47 do playlistu

  Nenechte si ujít v neděli
  Aktuální pozvánku na tuto neděli vám nabídne herec Filip Švarc, rubrika Buďte v obraze přináší jako obvykle nejzajímavější kulturní tipy týdne a dále pokračuje i naše soutěž o zajímavé ceny.

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor týdne: Herec Ondřej Malý

  5:52 do playlistu

  Rozhovor týdne: Herec Ondřej Malý
  Dokud na něj neupozornili kritici, znali Ondřeje Malého jen Ostraváci, divadelníci a pamětníci generační story Mrtvej brouk. Teď je z něj hvězda. Za roli slizkého fízla v thrilleru Pouta získal hned dvě Ceny české filmové kritiky najednou a v pětačtyřiceti je z něj Objev roku. Mimochodem – Ondřej je manžel neméně úspěšné herečky Pavly Tomicové. I o jejich hereckém soužití bude řeč v našem Rozhovoru.

 • Kritická židle: Publicista Josef Moucha

  13:37 do playlistu

  Kritická židle: Publicista Josef Moucha
  Na Kritickou židli usedne publicista Josef Moucha, aby zhodnotil výstavu fotografií Miroslava Tichého na Staroměstské radnici a výtvarný deník Vladimíra Fuky s názvem 1952.

 • Portrét: Architekt Ondřej Císler

  17:45 do playlistu

  Portrét: Architekt Ondřej Císler
  Že Plzeň zvítězila v boji o titul Evropské hlavní město kultury pro rok 2015, už bylo nejednou řečeno. Co ale předcházelo? V západočeské metropoli v posledních letech proběhla řada soutěží s cílem město probudit. Jedna z nich byla vypsána na řešení tří nových kašen na plzeňském náměstí. Jejich autor Ondřej Císler je pojmenoval Anděl, Velbloud a Chrtice, protože všechny má Plzeň ve svém znaku. My vám tohoto úspěšného českého architekta, který se narodil v roce 1972 v Zambii, představíme blíže v našem Portrétu.

 • Soutěž

Přehrát vše