iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 11. 2010
18:30 na ČT2

1 2 3 4 5

52 hlasů
4535
zhlédnutí

Kultura.cz

Nová budova Fakulty architektury ČVUT od Aleny Šrámkové — Nové album Neila Younga Le Noise — Fotograf Jaroslav Kučera: Černobíle

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Reportáž: Nová budova Fakulty architektury ČVUT od Aleny Šrámkové

  4:07 do playlistu

  Reportáž: Nová budova Fakulty architektury ČVUT od Aleny Šrámkové
  V naší Reportáži vás pozveme do nové budovy Fakulty architektury ČVUT v Dejvicích, která se staví podle návrhu špičkové české architektky Aleny Šrámkové. Od 70. let minulého století zrealizovala řadu zajímavých počinů, mezi nejznámější z nich patří slavná postmoderní budova ČKD v Praze na Můstku či odbavovací hala Hlavního nádraží. Tato vitální dáma, která v červnu oslavila své 81. narozeniny, teď postavila školu příštím architektům. A gejzír energie, který z ní doslova tryská, by jí mohl leckdo závidět. Uvidíte sami.

 • Kritická židle Nové album Neila Younga Le Noise

  9:10 do playlistu

  Kritická židle Nové album Neila Younga Le Noise
  Kritická židle bude tentokrát věnována hudbě. Publicista Petr Korál zhodnotí nové album Neila Younga Le Noise a také tuzemskou nabídku koncertů zahraničních interpretů a kapel.

 • Událost týdne: Fotograf Jaroslav Kučera - Černobíle

  13:27 do playlistu

  Událost týdne: Fotograf Jaroslav Kučera - Černobíle
  Jaroslav Kučera se živí jako samostatný fotograf. Několik jeho snímků vešlo v obecnější známost - například momentka, na níž Václav Havel spontánně objímá v pražské Laterně Magice v listopadu 1989 Alexandra Dubčeka. Aktuální výstava v Leica Gallery Prague, nazvaná Černobíle, ovšem klade důraz na Kučerovu nereportérskou, vpravdě volnou tvorbu, která už čtyři desítky let vzniká na ulicích, v zákoutích, průchodech nebo restauracích hlavního města. My vám nabídneme rozhovor nejen s tímto známým fotografem, ale i s kurátorem výstavy Josefem Chuchmou.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související