iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 2. 2009
18:35 na ČT2

1 2 3 4 5

108 hlasů
7007
zhlédnutí

Kultura.cz

Tony Ducháček & Garage — Galerie Langhans

22 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze

  0:45 do playlistu

  Buďte v obraze
  Rubrika Buďte v obraze přináší jako obvykle nejzajímavější kulturní tipy týdne a připraven je i další díl naší soutěže o pražských sochách a pomnících.

 • Tony Ducháček & Garage

  4:23 do playlistu

  Tony Ducháček & Garage
  Po osmi hubených letech vydává Tony Ducháček & Garage nové album. Jedenácté CD legendární české kapely je Black, černé jako noc! V Rozhovoru s charismatickým Tonym Ducháčkem bude ale řeč nejen o něm. Zabrousíme i do historie kapely, která sahá až do roku 1979, kdy byla založena baskytaristou Ivo Pospíšilem přímo v jedné garáži na pražském předměstí v Klukovicích.

 • Kritická židle

  10:34 do playlistu

  Kritická židle
  Kritická židle bude tentokrát patřit zvláštnímu odvětví literatury - thrillerům. Jde o žánr, který má u čtenáře vyvolat silné napětí a emoce. Na rozdíl od hororu je zdroj napětí reálný a není vyvolán fiktivními, nadpřirozenými jevy. Do studia jsme proto pozvali vyznavače tohoto žánru - redaktora časopisu Instinkt Romana Lipčíka. Kromě děl světově uznávaných autorů se zmíní i o dvou novinkách méně známého Ghelfiho Brenta - Volkova hra a Volkův stín.

 • Galerie Langhans : Pavel Dias

  14:30 do playlistu

  Galerie Langhans : Pavel Dias
  Dvě výstavy najednou pořádá pražská Galerie Langhans. U příležitosti loňských sedmdesátin přináší průřez celoživotní tvorbou Pavla Diase, kterou doplňují snímky amerického fotografa Billa Jacobsona.

Přehrát vše

Související