iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 2. 2009
18:30 na ČT2

1 2 3 4 5

167 hlasů
5991
zhlédnutí

Kultura.cz

Lenka Vychodilová — Pavel Kosatík — Divadlo Letí

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor: zpěvačka a herečka Lenka Vychodilová

  4:45 do playlistu

  Rozhovor: zpěvačka a herečka Lenka Vychodilová
  Lenka Vychodilová alias Lemura Lepá je zpívající herečka anebo obráceně hrající zpěvačka. Brzy vyšle do světa svou druhou desku, kterou stvořila spolu s triem Ti3. Křest alba nazvaného "Lemura... někdy luzná, jindy hrůzná" je naplánován na pátek 6. února v pražském Divadle Dobeška. Zodpovědné role kmotrů se ujmou ctitelé Lemury - šumný režisér Radovan Lipus, výtvarník a sketa Jaroslav Róna a filmový producent a režisér Václav Marhoul. Lenka Vychodilová je dobře známá nejen z účinkování v Divadle Sklep či z pořadů Na stojáka, vidět jste ji mohli i ve filmech Bony a klid, Pražská pětka, Vrať se do hrobu, Báječná léta pod psa, Perníková věž nebo Mazaný Filip. A uvidíte ji i v našem Rozhovoru týdne.

 • Kritická židle: publicista Pavel Kosatík

  11:37 do playlistu

  Kritická židle: publicista Pavel Kosatík
  Na Kritickou židli usedne spisovatel a publicista Pavel Kosatík. Zhodnotí dvě knižní novinky - silný příběh o moci osudu z pera Anny Enquistové Návrat domů a memoáry francouzské lékařky českého původu Marie Klečacké-Beyly Vzpomínky malostranské.

 • Reportáž: Divadlo Letí

  15:02 do playlistu

  Reportáž: Divadlo Letí
  Divadlo Letí je mladý nezávislý divadelní soubor s vášní pro nové hry. Založili ho před čtyřmi lety herci z ročníku Miroslava Krobota na katedře alternativního divadla na pražské DAMU a od té doby Letí uvedlo více než třicet textů mnoha významných současných evropských autorů. Od ledna letošního roku se jejich domovskou scénou stalo Studio Švandova divadla a první oficiální premiérou představení s názvem Bazén (Bez vody). Novinka ikony současné britské dramatiky Marka Ravenhilla se při svém prvním uvedení loni na podzim setkala ve Velké Británii se značným ohlasem a během roku byla přeložena do řady evropských jazyků. Černá komedie o přátelích, po které se vám uleví... v naší Reportáži.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související