iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 6. 2010
21:35 na ČT1

1 2 3 4 5

277 hlasů
169786
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Lucie Bílá — Čestmír Kopecký — Roman Farkaš

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Lucie Bílá

  3:29 do playlistu

  Lucie Bílá
  Zlatá slavice Lucie Bílá pozvání do pořadu dlouho odkládala, proto byla pro Jana Krause vzácným hostem. Jak se žije nejpopulárnější české zpěvačce, jak snáší tlak bulváru a fanoušků a jaký to má vliv na její osobní život? Kdo pomáhá Lucii zvládnout velký nápor práce a jak se stará o svou fyzickou kondici? Jana Krause také zajímalo, jaký typ mužů dokáže zaujmout Zlatou slavici.

 • Čestmír Kopecký

  21:28 do playlistu

  Čestmír Kopecký
  Filmový a televizní producent a dramaturg Čestmír Kopecký nedávno dokončil dokument 25 z šedesátých o slavných filmařích šedesátých let a nyní pracuje pro Ostravu na získání titulu Evropského hlavního města kultury pro rok 2015. Které město je jejich hlavním soupeřem a proč věří, že by měla vyhrát právě Ostrava? Vedle jeho pracovních aktivit zaujala Jana Krause osobní iniciativa Čestmíra Kopeckého v ochraně práv šneků a zamezení jejich týrání.

 • Roman Farka

  34:34 do playlistu

  Roman Farka
  Roman Farkaš je vylosovaný výkonný předseda klubu nespravedlivě plešatých, který má celovesmírou působnost. Co znamená být nespravedlivě plešatý a jaké kategorie členů klub rozlišuje? Dozvíte se také, jaké výhody má členství v klubu a jaké podpůrné prostředky používají.

Přehrát vše

Související