iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 2. 2010
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

322 hlasů
230891
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Adéla Banášová — John Mucha — Pavel Kofroň

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Adéla Banášová

  3:55 do playlistu

  Adéla Banášová
  Zřejmě nejúspěšnější slovenská moderátorka Adéla Banášová má na Slovensku pravidelnou ranní relaci v rádiu a moderuje většinu velkých televizních show. Jana Krause zajímalo, zda by chtěla mít svůj vlastní pořad a jaká témata rozhovoru ji nejvíce zajímají. Dozvíte se, jaké jsou plány Adély Banášové a jakou práci by chtěla dělat, pokud by skončila s moderováním, a také, kdo z jejího okolí má na ni největší vliv.

 • John Mucha

  20:10 do playlistu

  John Mucha
  John Mucha je bývalý bankéř a vnuk Alfonse Muchy, jehož odkazu se věnuje prostřednictvím Muchovy nadace. V současné době se snaží naplnit přání svého dědečka a přesunout Slovanskou epopej z Moravského Krumlova do Prahy. Jaké komplikace to provází a jaká je jeho představa o důstojném výstavním prostoru pro tento umělecký skvost?

 • Pavel Kofroň

  34:57 do playlistu

  Pavel Kofroň
  Pavel Kofroň ve svém oboru podnikání zastává práce a činnosti, které by podle obecných předsudků měli v domácnosti vykonávat muži. Pokud toho z různých důvodů nejsou schopni, lze si na jednoduché domácí práce objednat tzv. hodinového manžela, který Vám bez odkladu pověsí poličku nebo vymění žárovku.

Přehrát vše

Související