iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 9. 2009
21:25 na ČT1

1 2 3 4 5

220 hlasů
109477
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Agnieszka Holland — Petr Vondráček — Alexandr Skácel

41 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Agnieszka Holland

  5:08 do playlistu

  Agnieszka Holland
  Světoznámá režisérka Agnieszka Holland právě uvedla do kin svůj poslední film Jánošík, který natočila společně s dcerou Kasiou Adamik. Paní Holland je absolventkou pražské FAMU, a proto Jana Krause zajímalo, jak vzpomíná na období studií, během kterých byla v Československu odsouzená. Dozvíte se také, jaké jsou její zkušenosti s natáčením v Hollywoodu a proč ji nadchla práce pro televizi HBO.

 • Petr Vondráček

  16:33 do playlistu

  Petr Vondráček
  Herec a moderátor Petr Vondráček měl původně o své profesní kariéře úplně jinou představu. Plánoval vystudovat mezinárodní obchod na VŠE a věnovat se serióznímu povolání. Do cesty mu však vstoupila nabídka spolupráce s Miloslavem Šimkem a postupně získal i role herecké a dnes moderuje úspěšný zábavný pořad.

 • Alexandr Skácel

  31:46 do playlistu

  Alexandr Skácel
  MVDr. Alexandr Skácel je jedním z mála veterinárních psychologů v Čechách. Do pořadu přišel s jedním ze svých dlouhodobých pacientů a v divadle Ponec na něho ještě čekali další. Jak se léčí psychické poruchy zvířat, co všechno je možné vyléčit a jak se například zachovat při útoku agresivního psa se dozvíte už dnes večer.

Přehrát vše

Související