iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 5. 2009
22:30 na ČT1

1 2 3 4 5

313 hlasů
172307
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Ilona Csáková — Tomáš Baránek — Jaromír Joo a tygříci

41 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Ilona Csáková

  5:16 do playlistu

  Ilona Csáková
  Už v loňském roce psal bulvární tisk o tom, že zpěvačka Ilona Csáková je těhotná, ale Iloně se toto přání skutečně vyplnilo až letos. Na svoji novou životní etapu se velmi těší a Jan Kraus jí chtěl dát několik dobrých rad k výchově dítěte. Protože má zkušenosti pouze s výchovou synů, velmi ho zajímalo, zda se Iloně narodí chlapec nebo holčička. Přesto, že si tohle tajemství chtěla nechat pro sebe, z jejích odpovědí můžete leccos vytušit.

 • Tomáš Baránek

  18:46 do playlistu

  Tomáš Baránek
  Spisovatel Tomáš Baránek je autorem knihy „Jak sbalit ženu“, která vznikla po jeho dlouhodobé soustředěnosti na dané téma. Jana Krause zajímaly konkrétní techniky a tipy na úspěšné zvládnutí dovednosti zaujmout něžné pohlaví. Uslyšíte také, jakých chyb se muži nejčastěji dopouštějí a co je to např. pachová zkouška.

 • Jaromír Joo a tygříci

  32:38 do playlistu

  Jaromír Joo a tygříci
  Jaromír Joo je principálem rodinného cirkusu Jo-Joo a přivezl s sebou pět malých tygrů sibiřských, kteří se narodili v jeho cirkuse. Tři tygřata z prvního vrhu jejich matka odmítla a pan Joo se svoji ženou je odchovávají na umělé výživě. Jednoho z tygříků pojmenovali po Janu Krausovi, údajně kvůli jeho charakterovým vlastnostem.

Přehrát vše

Související