iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 6. 2008
22:30 na ČT1

1 2 3 4 5

101 hlasů
112910
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Pavel Nedvěd — Edita Adlerová — Lumír Crha

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Pavel Nedvěd

  3:54 do playlistu

  Pavel Nedvěd
  Fotbalista Pavel Nedvěd sice nepřijal letošní nabídku do fotbalové reprezentace na Mistrovství Evropy, ale k naší velké radosti naopak přijal pozvání Jana Krause. Povídali si pochopitelně o probíhajícím šampionátu, o změně Pavlova životního stylu po přesunu do Itálie a také například o tom, jak zvládá nápor fotbalových fanoušků a fanynek. A v závěru pak Pavel naučil Jana Krause několik užitečných italských slov.

 • Edita Adlerová

  20:40 do playlistu

  Edita Adlerová
  Operní pěvkyně Edita Adlerová vystudovala konzervatoř v Pardubicích a hned poté získala ve svém prvním angažmá v Plzeňském divadle roli Carmen. Stala se tak v osmnácti letech nejmladší Carmen v historii české opery. V současné době tvoří se svou kolegyní Janou Rychterovou pěvecké duo Two voices a Janu Krausovi předvedly živě Šavlový tanec.

 • Lumír Crha

  29:49 do playlistu

  Lumír Crha
  Státní zástupce Lumír Crha odpovídal Janu Krausovi na spoustu otázek z prostředí státního zastupitelství. Zda skutečně probíhá válka státních zástupců, co si myslí o nestandardních postupech v kauze Čunek či o případu katarského prince, který dokonce spadal do jeho agendy.

Přehrát vše

Související