iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 1. 2007
21:00 na ČT1

1 2 3 4 5

32 hlasů
143878
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Jan Novák — Sára Saudková — Šárka Holá

40 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jan Novák

  3:11 do playlistu

  Jan Novák
  Spisovatel Jan Novák prozradil, proč a za jakých okolností jeho rodina emigrovala – jeho tatínek totiž údajně několik let vyhrával ve Sportce na základě číselného systému, který vymyslel. Pravda byla trochu jiná, a tak během dovolené v zahraničí oznámil rodině, že se do Čech už nemohou vrátit. Sám Jan Novák se v Americe (kromě psaní knih a scénářů) věnoval například také práci pro bezpečnostní agenturu, která převáží peníze. Spisovatel také zavzpomíná na spolupráci s Milošem Formanem a na své přátelství s Josefem Škvoreckým, který objevil jeho spisovatelský talent.

 • Sára Saudková

  19:26 do playlistu

  Sára Saudková
  Sára Saudková prozradila, jaká je matka – stará se totiž už o 3 děti. Do divadla Ponec přinesla nejmladšího z nich, půlročního Honzíka. Ten byl celou dobu hodný, zvlášť, když ho choval Jan Kraus. Sára Saudková také řekla, že i když už dávno nejsou s Janem Saudkem partneři, stará se o jeho veškerý majetek – je jeho pravou rukou. Dále názorně popsala, jak vznikají její vlastní fotografie. Prvotní nápad dostane ve snu a pak fotografii zrealizuje.

 • Šárka Holá

  35:31 do playlistu

  Šárka Holá
  Majitelka nejkrásnějšího těla na světě, Šárka Holá Janu Krausovi popsala, jak vypadá soutěž, které se nedávno zúčastnila. Díky vítězství v ní se může pyšnit tím, že má nejhezčí tělo na světě. Dále Janu Krausovi ochotně vysvětlila, jak vypadá její trénink a jak se liší jednotlivá období jejího sportovního života. Momentálně se nachází ve fázi „přibírání“ – potřebuje přibrat a zase se obalit svalovou hmotou. Kromě toho se diváci dozví, že pracuje v elektrárně a co tam zabezpečuje.

Přehrát vše

Související