iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 12. 2007
21:40 na ČT1

1 2 3 4 5

50 hlasů
98969
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Lucie Konečná — Tomáš Vorel jr. — Vasilij Štefuca

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lucie Konečná

  4:13 do playlistu

  Lucie Konečná
  Lucie Konečná se proslavila jako scenáristka úspěšného seriálu z lékařského prostředí. Když byla oslovena jako host pořadu Uvolněte se, prosím, v první chvíli ji napadlo, že dostane nabídku na psaní jeho scénářů. Zda se na tom s Janem Krausem dohodla, nebo naopak dala nabídku ona jemu, uvidíte v dalším díle.

 • Tomáš Vorel jr.

  17:36 do playlistu

  Tomáš Vorel jr.
  Tomáš Vorel jr. se ve své první filmové roli představil už ve dvou letech. Po několika vedlejších rolích ve filmech svého otce byl letos obsazen do hlavní role ve filmu Gympl. Tomáš sám sebe nepovažuje za herce, studuje VŠE a děsí se toho, že by jednou měl být ekonomem. S Janem Krausem si mimo jiné povídali o výchovných metodách Vorla staršího, o přízni divaček a babiččině kuchařském umění.

 • Vasilij Štefuca

  28:54 do playlistu

  Vasilij Štefuca
  Vasilij Štefuca je již neuvěřitelných 42 let sólistou legendárního hudebního tělesa Alexandrovci. Zatímco on dokázal roztleskat diváky svým pěveckým vystoupením, Jan Kraus zase překladem jejich rozhovoru z ruštiny do češtiny. Tuto cizojazyčnou konverzaci si rozhodně nesmíte nechat ujít v dalším díle pořadu Uvolněte se, prosím.

Přehrát vše

Související