iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 10. 2007
22:05 na ČT1

1 2 3 4 5

175 hlasů
187913
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Ája Vrzáňová — Vojtěch Kotek — Tomáš Mňuk

38 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ája Vrzáňová

  5:17 do playlistu

  Ája Vrzáňová
  Při pohledu na Áju Vrzáňovou vás nejdřív nejspíš napadne, že tato dvojnásobná mistryně světa v krasobruslení a jedna z nejvýraznějších sportovkyň bývalého Československa nestárne. Přestože od svých sedmnácti let žije mimo republiku, její čeština je stále dokonalá a mluví s ní ráda. S Janem Krausem vzpomíná na své začátky v Americe, na odloučení od tatínka, na seznámení se svým manželem, ale dozvíte se také, čím se baví dnes a proč je právě v těchto dnech opět ve své milované Praze.

 • Vojta Kotek

  15:41 do playlistu

  Vojta Kotek
  Vojta Kotek nastoupil na filmové nebe rovnou v hlavní roli. Zatímco Jan Kraus si stěžuje, že ve svých začátcích hrával pohraničníky, Vojta měl to štěstí, že hrál snowborďáky. Že z něj tato role udělala filmovou hvězdu, není tajemstvím, ale Vojta prozradil, jak se vypořádával s následným náporem fanynek a kdo mu například pomáhal při natáčení milostných scén.

 • Tomáš Mňuk

  31:40 do playlistu

  Tomáš Mňuk
  Pro většinu populace je jazyk samozřejmostí, ale pokud Vám v ústech zabírá téměř sedmdesát centimetrů čtverečních jako Tomáši Mňukovi, tak si ho nelze nevšimnout. Tomáš má nejdelší zaregistrovaný jazyk v České republice a Jan Kraus to vlastnoručně ověřil. Tomášovy jazykové schopnosti si rozhodně nenechte ujít v dalším díle Uvolněte se, prosím.

Přehrát vše

Související