iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 4. 2019
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

225 hlasů
534149
zhlédnutí

Vodník 3/3

Kriminalistka Marie Výrová se ujme případu třicet let staré, dávno uzavřené vraždy pětiměsíčního dítěte.

74 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Krystof 17.5.2019 4:44 (!) reagovat 12 + - 0

Vodnik vs Zive terce

Tak za mne velky palec nahoru. Byl to herecky koncert i vizualni zazitek do posledniho detailu (viz treba zaber na krb a la Pacman... :-) ) Jen nechapu pak ty nasledujicic Zive terce - to ze ma byt jedna "miniserie" produkovana stejnou televizi? Jedno je po VSECH strankach spickova detektivka, a druhe je zase po vsech strankach tezce podprumerna zalezitost.... Dve uplne jine filmove galaxie. Je to scenarem? Reziserem? Kameramanem? Jedine, co je spojuje, je postava, kterou hraje Meliskova. Jeste ze jsem videl Vodnika az po Tercich, protoze jinak bych byl tezce zklamany, kam to spadlo.

František 27.4.2019 20:28 (!) reagovat 21 + - 3

Perfektní vizuál

Oceňuji vizuální pojetí, perfektní práce s kamerou, zajímavá stylizace záběrů.

Romča 27.4.2019 0:26 (!) reagovat 21 + - 0

Perfektní zpracování i herecké výkony

Na ČT moc nekoukám, ale tady jsem byla mile překvapená. Velmi pěkné zpracování, super hudba a hlavně gratulace hercům. Tak přesvědčivé herecké výkony jsem dlouho neviděla.

David 25.4.2019 0:53 (!) reagovat 30 + - 2

Jaroslav Vlach (vodník - Holina) taky na konci perfektní herecký výkon. Smekám. Fakt smekám. Režie i scénář.... perfektní. Tomu se prostě dá věřit.

Dada 26.4.2019 18:22 (!) reagovat 8 + - 0

Souhlasím.

David 24.4.2019 12:38 (!) reagovat 7 + - 0

Bude někdo vědět kdo zpívá na konci?

trs 24.4.2019 13:17 (!) reagovat 6 + - 0

písnička

Jj, je to písnička Za naší stodolou od Mirka Kemela (teď si nejsem 100% jistá, jestli to i v seriálu zpívá taky on, ale jeho píseň to je)

Katka 17.4.2019 22:06 (!) reagovat 5 + - 2

Postava

Prosím, nevíte někdo, co znamenala ta postava-silueta ve zděném domku za oknem na zeleném pozadí? Asi mi to uniklo.... možná kdybych sérii shlédla ještě jednou, pochopím :) Díky za vysvětlení.

KuldaKing 17.4.2019 22:26 (!) reagovat 15 + - 3

Byly to predstavy

Hany Krobotove, nebo mozna i schyzy, ktere kvuli tomu zazitku mela a potrebovala se s tim nejak vyrovnat, proto to i znovu chtela otevrit k vysetrovani...

Verča 18.4.2019 18:13 (!) reagovat 4 + - 9

Jako malá se topila a představovala si, jak ji stáhne vodník...

Jan 16.4.2019 20:17 (!) reagovat 45 + - 2

Opět moc zajímavý počin

Miluji česká detektivky myslím že kdyby něco takového natočili v USA budou z toho nadšeni jak z True detectives.

jura 16.4.2019 20:17 (!) reagovat 60 + - 2

Tak informace pro ty, kteří si lámali hlavu nad tím, jak to bylo natočeno. Já to nevydržel a jel se tam podívat. :) Skutečně je zahrada vykácená a upravená tak, jak je ve třetím díle. Dům je nahozený z obou stran, bez toho dřevěného obložení, i pařez je na svém místě. :) Vzadu je opravdu pole, kde makali dělníci a odcházel vodník. Řeka ani dálnice tam samozřejmě není. :) Mrknul jsem i vedle do dvora "hospody", kde vodník sekal trávu. Hospoda na místě není, vstup byl vytvořený. Ale to už bylo patrné z map. Jinak je to moc hezké místo, kousek odtud je hrad Kokořín, takže je to určitě pěkný tip na výlet.

alena 16.4.2019 20:54 (!) reagovat 28 + - 0

To je zajímavé

Jak to tam na Vás působilo? Zafungoval genius loci?

jura 16.4.2019 21:32 (!) reagovat 34 + - 0

Stavení se stodolou krásné, celá vesnička je v podobném duchu. No mít těch šest milionů, tak to beru. :) Jen ta zahrada byla podle mě zajímavější zarostlá, takhle už tam chybí trochu ta melancholie a atmosféra vodníka... :) Pokud by někdo chtěl, mohu poslat foto.

alena 16.4.2019 22:17 (!) reagovat 28 + - 0

Děkuji za odpověď :)

To chápu, že když to tam osiřelo, že už to není "ono".

anna 18.4.2019 22:26 (!) reagovat 2 + - 21

vrba

byla ve filmu umělá !
Dům je sice zajímavý, (ale jsou i zajímavější za ty peníze čt za prachy kocesionářů dům poopravila (fasáda, dvůr, stáje) a majiteli zvedla cenu. 6 milionů za dům s pozemky a další 3,5 miliony na vnitřní totál rekonstrukci (ev. do původního stavu) + krytina na střechách. Na stodole je v dezolátu. No nekup to :)))))

Jana 17.4.2019 14:00 (!) reagovat 7 + - 0

Hallo Juro

Já už jsem včera taky došla klidu,páč mi google našel i novější inzerát, takže jsem v tom našem starém vlákně psala prakticky totéž, co vy. A musím říct, ten vedlejší vchod do hospody byl pro potřeby filmu taky udělán fantasticky. A přesně, jak říkáte, mít ty peníze...

Jura 17.4.2019 15:24 (!) reagovat 4 + - 0

No vidíte, to jsem si nevšiml. :) Možná bych si pak tu cestu ještě rozmyslel. :)

Iva 17.4.2019 14:24 (!) reagovat 5 + - 0

Další místa...

Jak už tu někdo psal, několikrát byl záběr na most přes Jizeru v Tuřicích kousek od Staré Boleslavi, kde se také natáčelo - truhlárna ve třetím díle.

Johny 17.4.2019 16:58 (!) reagovat 11 + - 0

Stará Boleslav

A ještě doplním. Truhlářství je natočeno přímo ve Staré Boleslavi.

Jana 17.4.2019 21:11 (!) reagovat 12 + - 0

Tak nám do téměř detektivní skládačky chybí už jen sámoška, dálnice a loď v lese (ačkoliv les je asi jasný, to je Blair witch:-))

Marek Demčák 15.4.2019 18:10 (!) reagovat 52 + - 4

Vynikající herci, perfektní atmosféra, zajímavý příběh, i ta kamera se mi líbila. Byla by škoda příští sérií končit.

Simona 15.4.2019 14:36 (!) reagovat 79 + - 8

zcela vynikající

herecké výkony ... p. Neužil, Stivínová, všichni. Velmi zdařilý počin!

první ‹ předchozí 1 2 3 4 poslední

Související