iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 6. 2010
21:35 na ČT1

1 2 3 4 5

49 hlasů
34625
zhlédnutí

Reportéři ČT

Gočárova vila — Maturity — Adopce za všechny prachy

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Gočárova vila

  1:05 do playlistu

  Gočárova vila
  Komunisté zaplevelovali města a obce paneláky, plevelem dnešní doby jsou podobě ohyzdné supermarkety. Ale člověk by se s tím dokázal smířit, pokud kvůli nim nemizí skutečná architektura. A to právě hrozí ve Dvoře Králové. Městečko zdobí unikátní vila slavného prvorepublikového architekta Josefa Gočára, ta má ale zanedlouho zmizet. Zuby si na ní brousí právě majitelé sousedního supermarketu. Skandální odhalení přináší reportáž Davida Macháčka.

 • Maturity

  12:42 do playlistu

  Maturity
  Vzpomínáte si, kolik nervů a studijního úsilí vás stála maturitní zkouška? Nechceme vás navádět ke špatnostem, ale mohli jste si toto vypětí ušetřit. Na internetu je totiž nabídek na prodej maturitního vysvědčení fůra. Naše reportérka Lucie Sehnalová se proto na jeden lákavý inzerát ozvala a počkala, co se bude dít. Zbytek uvidíte v její reportáži.

 • Adopce za všechny prachy

  22:35 do playlistu

  Adopce za všechny prachy
  Adoptovat dítě z Afriky je pěkná věc: splníte si svůj rodičovský sen a zároveň poskytnete domov sirotkovi bez budoucnosti. Jenže na vašich dobrých úmyslech chce možná někdo vydělat. Narazili jsme na dvě dámy, které vám ochotně zprostředkují dítě z Konga. Nebudete ani moc dlouho čekat. Musíte mít ale dost peněz – skoro milion korun. To je na konžské poměry neuvěřitelná suma, takže vzniká otázka, komu peníze jdou, když ony říkají, že z nich nemají ani korunu. Podezřelé adopce odkrývá reportáž Lukáše Landy.

Přehrát vše

Související