iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 3. 2009
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

140 hlasů
18426
zhlédnutí

Reportéři ČT

Dědicové luxusních pražských bytů — Černý prodej léků přes internet — Schwarzenbergové a zámek Hluboká

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dědicové luxusních pražských bytů

  1:04 do playlistu

  Dědicové luxusních pražských bytů
  Nejdřív to vypadalo jako velké štěstí: dlouhodobí nájemníci luxusních bytů v centru Prahy si mohli koupit celý dům a tím si majetek v hodnotě milionů korun pojistit. Teď to ale na velkou výhru nevypadá: za byty sice zaplatili, ale možná o ně přijdou. Před časem se ze Švýcarska vynořila neznámá dědička, která využila právního zmatku z bolševických časů. Navíc se ukazuje, že zamotaný příběh z pražského starého města nemusí být ojedinělý. O celou situaci se zajímala reportérka Andrea Máslová.

 • Černý prodej léků přes internet

  12:09 do playlistu

  Černý prodej léků přes internet
  Taky sháníte viagru na černo, protože se stydíte zajít si pro recept? Než vám chemická touha ovládne mozek, měli byste vědět, že se vydáváte do rukou lidí, kteří hazardují s vašim životem. To, že jeden z nich zmizel, je zásluhou novinářů z Mladé Fronty Dnes, kteří reportáž natočili. Ale pozor, na internetových stránkách je jich ještě fůra.

 • Schwarzenbergové a zámek Hluboká

  22:48 do playlistu

  Schwarzenbergové a zámek Hluboká
  Příští víkend se na zámku Hluboká odehraje největší událost v jeho staletých dějinách: na pozvání Karla Schwarzenberga se tu sejdou ministři zahraničních věcí Evropské unie. V místnostech, kde budou hodovat, na ně budou shlížet z obrazů předkové ženy, která si na zámek dnes dělá nárok. Jí nikdo ke stolu nepozve, přestože ministr zahraničí je jejím bratrancem. Jaké jsou dnes jejich vztahy a jak se ministr a dokonce možný dědic Hlubobé na její spor se státem dívá? Na to odpovídá repotáž Davida Vondráčka.

Přehrát vše

Související