iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 8. 2008
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

61 hlasů
14469
zhlédnutí

Reportéři ČT

Úředníci oklamali majitele pozemků — Kuriózní měření rychlosti — Životní osud Jiřího - syna Oty Pavla

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úředníci oklamali majitele pozemků

  1:12 do playlistu

  Úředníci oklamali majitele pozemků
  Lidé z Vysočiny, kteří si v minulosti užili úřední ústrky s vyřizováním restitucí, mají nové starosti: kraj od nich začal vykupovat pozemky, přes které vede silnice. To by samo o sobě bylo v pořádku, kdyby se úřad nechoval na cizí půdě jako doma. A nepoužíval hokynářské triky a fígle, aby dosáhl svého. Na Vysočinu se vydala reportérka Rebeka Bartůňková.

 • Kuriózní měření rychlosti

  13:43 do playlistu

  Kuriózní měření rychlosti
  Víte, co je to vlečka? Nemyslím onu prodlouženou část ženských šatů, ale něco úplně jiného. Vlečka je totiž taky odbočka železniční dráhy k nějakému podniku. A víte, jakou rychlostí smíte na takovém kuriózním přejezdu jet? Že nevíte? Pak se obloukem vyhněte Mělníku. Na takové neználky jsou tam dobře zařízení. V mělníku natáčel reportér David Macháček.

 • Životní osud Jiřího - syna Oty Pavla

  24:50 do playlistu

  Životní osud Jiřího - syna Oty Pavla
  Syn jednoho z nejpopulárnějších českých spisovatelů Oty Pavla Jiří zdědil po svém otci zákeřnou duševní chorobu. Projevuje se mimo jiné bohémským způsobem života na hranici chudoby, mezi žižkovskými pobudy, bezdomovci a zkrachovalými intelektuály. Tito lidé se Jiřího drží možná hlavně proto, že vůbec nezná hodnotu peněz a rozdává je na potkání. Jiřího zpovídal reportér David Vondráček.

Přehrát vše

Související