iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 11. 2007
20:40 na ČT1

1 2 3 4 5

27 hlasů
13164
zhlédnutí

Reportéři ČT

Zpověď nejstarší žijící vězeňkyně — Nekalé jednání realitní kanceláře — Přísně tajné: armádní vozidlo Tatra

26 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nekalé jednání realitní kanceláře

  1:00 do playlistu

  Nekalé jednání realitní kanceláře
  Exkluzivní adresa a známé jméno. V realitní branži to ještě nemusí znamenat seriózní jednání. Klient si může říkat, že při koupi domu nic nepodcenil a stejně skončí na dlouhé měsíce bez peněz i bez střechy nad hlavou. A realitka změní své chování teprve, když přijede televize. To se stalo i muži, o kterém natočil reportáž David Havlík.

 • Přísně tajné: armádní vozidlo Tatra

  9:42 do playlistu

  Přísně tajné: armádní vozidlo Tatra
  Střední terénní auta Tatra měla být chloubou kopřivnické automobilky a ukázkovým projektem spolupráce armády a českého průmyslu. Tedy českého průmyslu se zahraničními vlastníky. Všechno je teď jinak. Z tatrovky se stal přísně tajený artikl, který navíc vojáci ani nedostanou včas. Informace o armádním vozu Tatra získal reportér Filip Černý.

 • Zpověď nejstarší žijící vězeňkyně

  18:04 do playlistu

  Zpověď nejstarší žijící vězeňkyně
  Právě o víkendu jí bylo úctyhodných osmdesát let, ale žádnou úctu si rozhodně nezaslouží. Paní Kukačková nechala pro peníze zavraždit svého manžela. Protože jí soudili v Německu, dostala na naše poměry neobvyklý trest: doživotí. Dívají se v Německu jinak na hodnotu lidského života? A máme dnes stařenky litovat? V opavské věznici se ptala reportérka Mercedes Wimmerová.

Přehrát vše

Související