iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 5. 2019
20:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2791
zhlédnutí

90’ ČT24

Výsledky voleb do Evropského parlamentu

Interaktivní zpravodajský pořad ČT24

90 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Dennis Olley 28.5.2019 1:57 (!) reagovat 20 + - 6

EU a volby, člověk by se až (ironicky) zasmál.

Pí. Šojdrová si může podporovat koho chce, EK moc nepustí a boss bude vždy někdo ze starých zemí EU. Kdo má € / lidi rozhoduje (DE, FR, ESP, IT). A jejich strana v EP může za mnohé, dle ní (a socialistů) řešení migrační krize = přijmeme všechny potřebné co jich na světě je? Nebo Brexit, cože oni za něj nemohou a kdo tedy, co arogance z jejich strany vůči UK? Názory, problémy, možná řešení postkomunistických zemí, nikoho netrápí / nezajímají, ukázala to nejen kauza dvojích potravin, dětí paní Michalákové, ale také přehlížení pohledu na migrační krizi. Vždyť zbytek Evropy se dnes přizpůsobuje chování V4+ a co bylo osočování, nálepkování. Jsem zvědav, jak si západ povede za pár desítek let, už dnes jejich bezpečnostní složky nezvládají. K udržení státu, občanské společnosti totiž potřebuji občany, kteří jej přijali za svůj. Navíc se objevují, stále nové a nové články ze západu, jak je socialismus u mládeže sexy, volá po znárodňování a třídním boji, že by Boží mlýny? A partaje, Piráti rozumí IT, ale v Praze nakonec nebylo veřejné hlasování (lež) a spoluobčané se neudávají cizím, ani kdyby byl důvod, špinavé prádlo se totiž pere doma (hanba). ODS už jen poslouchá osu Berlín – Řím a vyhazuje členy. ČSSD s p. Pochem jako lídrem (ministr bude, bude a bude!), nezapl. dluhy dědicům p. Altnera, právní rady p. Sobotky v kauze OKD (44K byt. jednotek pro p. Bakalu), pochybní lidé jako p. Hašek, Onderka opět v kurzu, a nakonec nálepkování vlastních voličů za přístup k migraci, inkluzi atd. = konečná. Třeba Czexitu pomůže cena ECO potravin / zboží, OZE energií, eAut či pokusy ze strany EU (DE+AT) zablokovat / prodražit výstavbu nových jader. bloků a příklon EU k „demokratickému” socialismu.

Pepa 28.5.2019 8:46 (!) reagovat 18 + - 2

ČSSD se pořád zamyšlí na tom, co udělala špatně,

ale pořád jí to jaksi nejde. Ona stále hledá příčiny svých neúspěchů, ale nechce vidět to, co vidí všichni okolo. ČSSD se jednak odepsala svou vstřícnou imigrační politikou, což dovršila jmenováním Petříčka ministrem zahraničí. Dále si ČSSD nechala od Babiše vyfouknout celkem rozumnou sociální politiku a dostává se např. prostřednictvím Maláčové někam k tvrdému socialistickému populismu. Dalšími tématy, které nezajímají tradiční sociálně-demokratické voliče, jsou inkluze, genderismus, radikání feminismus či multikulturismus. Těmi začalo hlavně ministerstvo školství indoktrinovat české děti. Jenže plnoletá mládež, která většinou k těmto tématům inklinuje, jsou voliči Pirátů, kteří též mají tato neomarxistická témata v programu. ČSSD dnes volí pouze skalní příznivci, kteří snad ani nečtou její program. Proto je ČSSD tam, kde je, a bude ještě hůř.

Související