iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 5. 2019
20:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
1016
zhlédnutí

90’ ČT24

Daněmi proti kouření, alkoholu a hazardu

Host: Adam Vojtěch /nestr. za ANO/

90 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Dennis Olley 15.5.2019 2:05 (!) reagovat 9 + - 4

Proč jen proti těmto „neřestem”, co další?

Daněmi proti sladkému, tučnému, červenému masu a dalšímu? Začínám mít nepříjemně nutkavý pocit, že všechny ty zákazy, které ze života lidí udělají nudné, smutné a šedé peklo k nevydržení povedou nejen k pádu EU, ale celé západní civilizace. Správně, je to tak, život není fér, dokonalý a jedinec nežije a nebude nikdy žít věčně (věčný není ani sám náš vesmír). Jenže každý živý tvor (člověk především) potřebuje život skutečně prožít ne přežít za neustálého stresu ze zákazů, nařízení pro jakési pofidérní vyšší, nikdy nedosažitelné „dobro”, dle něčích pomýlených nápadů, každý má právo na svůj život na svoji osobní svobodu (a soukromí), pokud neomezuje druhé. Co na to dnešní evropští demokraté, liberálové, kde jsou? Komu je co do toho, za co si utrácím své peníze, spravedlivý by byl příplatek k pojistce a tvrdý osobní bankrot v případě hazardu, ne trestání všech občanů daněmi!!

Související