iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 3. 2017
19:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
1867
zhlédnutí

90’ ČT24

Rok od útoku na bruselském letišti a metro

Host: Josef Kraus

120 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

zdeněk 22.3.2017 20:52 (!) reagovat 7 + - 18

Terorismus a porážka IS

Až dojde k porážce IS kam se vrhnou jeho bojovníci??Jistě mezi nás a pak něco za žijem...A proč Řecko nevrací emigranty zpět do Turecka na pevninské hranici??

Pepa 23.3.2017 10:12 (!) reagovat 6 + - 9

Bojovníci ISIS jsou ve Evropě už dávno

Např. nedávno švédská ministryně pro kulturu a demokracii Alice Bah Kuhnke navrhla, aby Švédsko přijalo s otevřenou náručí a znovu integrovalo ty migranty, kteří původně dostali azyl ve Švédsku, pak odcestovali na Střední východ, kde bojovali na straně ISIS, a nyní se vracejí zpět do Švédska. Jde prý asi jen o 300 islámských radikálů.
"Musíme je vrátit zpátky do naší demokratické společnosti, musíme jim dát šanci," řekla. Připustila přitom, že Švédsko nemá ponětí o tom, kolik radikálů je ještě radikálních a kolik se napravilo.

23.3.2017 14:13 (!) reagovat 8 + - 7

Objektivně

Chtěla bych, aby někdo, kdo si vybírá téma na diplomku, nebo disertačku věcně zpracoval téma: "Příčiny vzniku islámského státu". Tzn. žádný tendenční pohled na problematiku, ale věcně. Je otázka, jestli to muselo zajít tak daleko! Policisté alespoň u nás odposlouchávají kdejakou blbost a kdejakého zelináře. Doufejme, že jsou zaměřeni na toho, na koho mají.

Související