iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 11. 2015
17:00 na ČT2

1 2 3 4 5

13 hlasů
8202
zhlédnutí

The Tap Tap - Mikulášská v Opeře 2015

5. ročník velkého benefičního koncertu kapely absolventů a studentů škol Jedličkova ústavu ze Státní opery Praha.

60 min | další Hudba »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Daniela Valíčková 1.12.2015 18:57 (!) reagovat 1 + - 0

Omluva televizi

Dověděla jsem se, že celý koncert, včetně scének byl v režii The Tap Tap, kteří scénkami, se souhlasem rodičů, chtěli podpořit pomoc komukoli a potlačit nesnášenlivost vůči jakýmkoli odchylkám. Proto se chci omluvit ČT a uznávám, že scénky tak získávájí trochu jiný podtext, i tak z nich ale nejsem nadšená. Ale bylo to vyjádření The Tap Tap a večer patřil jim ;)

Tom 1.12.2015 18:32 (!) reagovat 1 + - 1

Nechutné znevážení benefice

Jsem naprosto znechucen trapnou politickou agitkou v jinak bezvadném koncertě. A ještě k tomu zneužít děti. Je vidět, že politruci opět mají svá zadání a vracíme se před 89.

Petr Burda 8.12.2015 11:44 (!) reagovat 1 + - 0

Odpověď pro TOM Mikulášská v Opeře

Dobrý den Tome, zde Petr Burda (komentuji příspěvky Tap Tapu na fb). Těší nás, že se Vám koncert líbil. Hrané představení bylo v naší režii a přesně takto jsme ho chtěli mít postavené. Jsme proti plošnému šíření nenávisti k lidem, kteří utíkají před válkou a terorismem. O tom představení bylo. 3 dětští herci měli svůj text připravený předem a vystupovali samozřejmě s vědomím a souhlasem svých rodičů. Jsme znepokojeni projevy nesnášenlivosti a považujeme za důležité nebýt k nim lhostejní. Nešlo o žádnou politickou agitaci. S pozdravem Petr Burda & The Tap Tap.

Petr Burda 8.12.2015 11:50 (!) reagovat 2 + - 0

Odpověď pro TOM Mikulášská v Opeře

S politiky napříč celým politickým spektrem dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme. Pomáhají nám například s dostavbou škol pražského Jedličkova ústavu (více o tomto projektu na www.sbirkajus.cz). Petr Burda & The Tap Tap

Daniela Valíčková 1.12.2015 11:59 (!) reagovat 5 + - 1

Zneužití nevinných dětí k vyjádření politického názoru,? Tak hluboko jsme klesli?

Tak pěkný koncert sprzní ČT rádoby vtipnou scénkou o uprchlucich. Fakt mě to těžce zklamalo :(, a ještě to hodí na nevědouci děti. Ubohost prvního stupně. Neměl ti být koncert s Mikulášem? A Vy do toho nacpete politiku? Takhle pracuje státní televize? Asi se vracíme do doby před 89 rokem. Je mi z toho opravdu smutní.

Petra 1.12.2015 14:40 (!) reagovat 2 + - 0

Ach jo

Tak jsem měla takovou dobrou náladu, poslouchala jsem TapTam, mám je moc ráda a v polovině jsem to vypnula. Co je moc, to je příliš. Prostě trapné. Škoda.

Olga 1.12.2015 16:01 (!) reagovat 2 + - 0

Scena dvou certu

S chuti jsem se divala na koncert. Na chvili jsem si uzivala dobre nalady kt. z koncertu cisela. Byl by to opravdu super zazitek kdyby nebylo trapne politicky vychovne scenky dvou certu! Bohuzel soucasti scenky byly i deti, kt mozna ani nechapou na cem se podilely. Myslim, ze to degradovalo celou akci. Otravilo me to tak, ze jsem se nedodivala a prepla.

Petr Burda 8.12.2015 11:57 (!) reagovat 3 + - 0

Mikulášská v Opeře

Dobrý den Petro a Olgo, zde Petr Burda (komentuji příspěvky na facebooku The Tap Tap
Petro co Vám přišlo trapné?
Hrané představení bylo v naší režii a přesně takto jsme ho chtěli mít postavené. Jsme proti plošnému šíření nenávisti k lidem, kteří utíkají před válkou a terorismem. O tom představení bylo. 3 dětští herci měli svůj text připravený předem a vystupovali samozřejmě s vědomím a souhlasem svých rodičů. Další deti se k nim přidaly, nevěřím, že bychom jim způsobili jakoukoi újmu, nebo trauma. Jsme znepokojeni projevy nesnášenlivosti a považujeme za důležité nebýt k nim lhostejní. S pozdravem Michal Kabát & The Tap Tap

Související