iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2015
21:45 na ČT art

1 2 3 4 5

12 hlasů
17429
zhlédnutí

Kombo

Lenny

Vycházející hvězda českého popu, dcera úspěšné zpěvačky se skladatelským talentem a majitelka charizmatického hlasu Lenny na koncertě v jedinečném romantickém podhradí hradu Loket

Lenny je vycházející hvězda českého popu, tedy žánru, který u nás má dlouhodobě nízkou úroveň a špatnou pověst. Lenny je zároveň dcerou zpěvačky Lenky Filipové, po které podědila skladatelský talent, a navíc je majitelkou výrazného hlasu, se kterým z českého rádiového mainstreamu výrazně vybočuje. Bydlí střídavě v Anglii a v Česku a v době, kdy vznikal tento dokument, pracovala na svojí první desce, kterou mělo původně vydat vydavatelství Universal, jemuž shodou okolností šéfuje její strýc Tomáš Filip. S ním se ale Lenny nedohodla a po několika odkladech se rozhodla si desku vydat sama. Zaznamenali jsme její koncert v rámci festivalu Loket, který se uskutečnil na konci prázdnin v přírodním amfiteátru v Lokti nad Ohří. Ten vznikl ve 40. letech minulého století a je zasazen do opravdu romantického a jedinečného prostředí v podhradí hradu Loket.

59 min | další Hudba »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
 • Mandrage

  Mandrage

  23. 2. 2018

  Plzeňská pop-rocková kapela Mandrage se od talentových soutěží propracovala mezi nejhranější interprety českých rádií.

  16 hlasů

  10319
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Priessnitz

  Priessnitz

  16. 2. 2018

  Po desetileté tvůrčí pauze natočila jesenická skupina Priessnitz nové album Beztíže, které má být jejich poslední a na němž se vracejí do časů i míst svých začátků.

  86 hlasů

  35294
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Kryštof

  Kryštof

  9. 2. 2018

  Tři svébytné a zcela rozdílné koncertní podoby jedné z nejúspěšnějších současných tuzemských kapel, které vygradovaly zatím největším halovým turné v její historii.

  108 hlasů

  83494
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Aneta Langerová

  Aneta Langerová

  2. 2. 2018

  Intimní obrazotvorný pop Anety Langerové z desky Na Radosti rozezní pozoruhodný multifunkční sál Škoda Muzeum v Mladé Boleslavi.

  36 hlasů

  38298
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Monkey Business

  Monkey Business

  26. 1. 2018

  Patnáct let existence na hudební scéně bilancuje superkapela Romana Holého Monkey Business, která tentokrát slaví v pražském Lucerna Music Baru.

  11 hlasů

  14481
  zhlédnutí

  do playlistu

Související