iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2015
21:45 na ČT art

1 2 3 4 5

12 hlasů
17429
zhlédnutí

Kombo

Lenny

Vycházející hvězda českého popu, dcera úspěšné zpěvačky se skladatelským talentem a majitelka charizmatického hlasu Lenny na koncertě v jedinečném romantickém podhradí hradu Loket

Lenny je vycházející hvězda českého popu, tedy žánru, který u nás má dlouhodobě nízkou úroveň a špatnou pověst. Lenny je zároveň dcerou zpěvačky Lenky Filipové, po které podědila skladatelský talent, a navíc je majitelkou výrazného hlasu, se kterým z českého rádiového mainstreamu výrazně vybočuje. Bydlí střídavě v Anglii a v Česku a v době, kdy vznikal tento dokument, pracovala na svojí první desce, kterou mělo původně vydat vydavatelství Universal, jemuž shodou okolností šéfuje její strýc Tomáš Filip. S ním se ale Lenny nedohodla a po několika odkladech se rozhodla si desku vydat sama. Zaznamenali jsme její koncert v rámci festivalu Loket, který se uskutečnil na konci prázdnin v přírodním amfiteátru v Lokti nad Ohří. Ten vznikl ve 40. letech minulého století a je zasazen do opravdu romantického a jedinečného prostředí v podhradí hradu Loket.

59 min | další Hudba »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
 • Ondřej Ruml a Matej Benko Quintet v Jazz Docku

  Ondřej Ruml a Matej Benko Quintet v Jazz Docku

  15. 6. 2018

  Zpěvák a hudebník Ondřej Ruml spolu se svými hudebními přáteli hraje a zpívá písně klasiků Jaroslava Ježka, Jiřího Voskovce a Jana Wericha v úchvatném prostředí pražského klubu Jazz Dock plujícího na Vltavě.

  5 hlasů

  11966
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Mydy Rabycad na United Islands of Prague

  Mydy Rabycad na United Islands of Prague

  8. 6. 2018

  Z podhoubí pražské electroswingové scény se mladá talentovaná formace Mydy Rabycad vypracovala až na headlinera United Islands of Prague.

  10 hlasů

  6222
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Chaozz

  Chaozz

  1. 6. 2018

  Legenda tuzemského hip hopu, která drží domácí rekord v počtu prodaných nosičů, se po letech velkolepě vrátila na koncertní pódia v původní sestavě.

  10 hlasů

  9109
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Květy

  Květy

  25. 5. 2018

  Brněnská skupina Květy je v posledních letech pojmem české alternativní scény.

  9 hlasů

  7009
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Chinaski

  Chinaski

  18. 5. 2018

  Jedna z tuzemských nejúspěšnějších skupin po 30 letech výrazně obměnila svou sestavu. Jaké je restartovat kapelu na vrcholu popularity a jak to formaci v novém složení klape, nám prozradí sami muzikanti, ale i jejich koncert v plzeňském klubu Depo.

  5 hlasů

  9134
  zhlédnutí

  do playlistu
první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední

Související