iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 9. 2014
14:50 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
1964
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Kefasfest — Katolická charismatická konference — United — Pouť k Božímu milosrdenství — Pathfinder — Farnost Velká Bystřice — Varhany v liturgii

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kefasfest

  0:52 do playlistu

  Kefasfest
  Poslední víkend v červnu jsme se vydali za první prázdninovou akcí – hudebním festivalem Kefasfest do Dolních Kounic. Jako skoro každý festival, má i tento svoji duši, hlavního organizátora a dramaturga v jedné osobě – Jana Zaplatila.

 • Katolická charismatická konference

  5:07 do playlistu

  Katolická charismatická konference
  Na jubilejní pětadvacátý ročník Katolické charismatické konference přijelo na brněnské výstaviště na sedm a půl tisíce účastníků. Konference se tak postupně stává jedním z nejvýznamnějších duchovních setkání u nás.

 • United

  8:52 do playlistu

  United
  I letos jsme s kamerou navštívili vsetínský křesťanský multižánrový festival United. Na rozdíl od jiných hudebních festivalů je ale pro jeho návštěvníky i účinkující důležitým bodem programu modlitba.

 • Pouť k Božímu milosrdenství

  11:39 do playlistu

  Pouť k Božímu milosrdenství
  Ze třech diecézí vyrazili poutníci na každoroční pěší pouť k Božímu milosrdenství do Slavkovic. Šlo se týden za doprovodu zpěvů a přednášek po vzoru polských masových poutí. Že je i v takto organizovaných akcích místo pro křehký životní příběh nás přesvědčil jeden z poutníků – Vlastimil Kašpar.

 • Pathfinder

  14:37 do playlistu

  Pathfinder
  Pathfinder znamená v překladu průzkumník nebo ten, který hledá cestu pro ostatní. Je to ale i název mezinárodní dětské organizace skautského typu, hlásící se k Církvi adventistů sedmého dne. Na letošní setkání Klubu Pathfinder nazvané Camporee, jsme se vydali na Českomoravskou vysočinu.

 • Farnost Velká Bystřice

  18:10 do playlistu

  Farnost Velká Bystřice
  Když se farář Josef Opluštil před osmi lety stěhoval na faru ve Velké Bystřici na Olomoucku, čekal ho zcela opuštěný prostor. Kněz neváhal a za podpory farníků areál kompletně zrekonstruoval. Dnes už živou farnost jsme navštívili během farních oslav.

 • Varhany v liturgii

  21:29 do playlistu

  Varhany v liturgii
  Všechno má svůj konec. A tak i poslední díl našeho volného seriálu Varhany v liturgii se bude věnovat závěru bohoslužby.

Přehrát vše

Související