iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 12. 2012
15:05 na ČT2

1 2 3 4 5

6 hlasů
1286
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Advent ve vazební věznici Olomouc — Jeden den v Armádě spásy — Akademie kanonického práva — Otakáro Maria Schmidt — Betlém v Divadle Husa na provázku — Tak to vidím já

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Advent ve vazební věznici Olomouc

  0:49 do playlistu

  Advent ve vazební věznici Olomouc
  Už zítra většina z nás zasedne ke štědrovečernímu stolu společně se svými blízkými. V olomoucké vazební věznici se tyto svátky snaží uvězněným zpříjemnit už o adventu. Společná výroba adventních věnců se zde stává v této době pravidlem, nechybí pak ani jejich požehnání kaplanem věznice Oto Brochem.

 • Jeden den v Armádě spásy

  3:57 do playlistu

  Jeden den v Armádě spásy
  Když se v roce 1865 mladý metodistický kazatel William Booth rozhodl začít pomáhat chudým lidem, nečekal, že dá základ novému náboženskému hnutí, které dnes známe jako Armádu spásy. V jednom z jejích azylových domů v Brně natáčela Michaela Rozbrbojová.

 • Akademie kanonického práva

  10:51 do playlistu

  Akademie kanonického práva
  Vedle běžného práAkademie kanonického právava, kterým se řídí život každého z nás, existuje i tzv. církevní právo, systém vnitřních předpisů římskokatolické církve. Studovat církevní právo je u nás možné na Akademii kanonického práva, která studium organizuje ve spolupráci s katolickou univerzitou v Lublinu v duchovním centru na Vranově u Brna.

 • Otakáro Maria Schmidt

  15:28 do playlistu

  Otakáro Maria Schmidt
  Zámečník, rýsovač, kulisák. Tím vším byl režisér Otakáro Maria Schmidt. Vydali jsme se za ním do Prahy, kde právě dokončoval svůj poslední dokument o Cyrilu a Metodějovi. Na obrazovkách České televize se objeví v průběhu příštího roku.

 • Betlém v Divadle Husa na provázku

  20:11 do playlistu

  Betlém v Divadle Husa na provázku
  Už zítra budeme společně oslavovat narození Ježíše Krista. Příběh o narození Spasitele budete moci v době vánoční prožít i spolu s herci divadla Husa na provázku, a to 28. prosince v Červeném kostele v Brně. Přijměte tedy pozvánku na tuto lidovou slavnost s živým betlémem a zpíváním koled.

 • Tak to vidím já

  22:56 do playlistu

  Tak to vidím já
  Fejeton Vlastimila Fürsta – Ruské vlaštovky

Přehrát vše

Související